Paraparala Hakkında
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

ParaParala ekibi olarak size kısa ve öz duyurularımız var. Şimdi sıra sizde! 1 aylık bir platformuz ve 15 günü teknik yapılanmayla geçti. Son 20 gündür aktif olarak sizlere en doğru, en güvenilir, en tarafsız bilgileri, fikirleri sunduk. Genel olarak aldığımız olumlu, olumsuz tepkiler mevcut. Kısa bir açıklamayı şart bulduk

ParaParala Nedir?

Paraparala hızla büyüyen ve sektör haline gelen internetten oyun oynayarak para kazanmak konusunu ele alarak Türkiye’de güven üzerine kurulmuş ilk ve tek Affiliate sistemdir. Amacımız bellidir. Güvenli olarak belirttiğimiz oyunların hiçbirisi ile bağlantımız yoktur ve güvenli olarak işaretlememiz parasal reklamlara dayalı değildir. Tek reklam ağımız TİCARİ ÜNVAN taşıyan şirketlerin banner reklamlarıdır.

ParaParala Şikayet Ediliyor!

Çok fazla ciddiye aldığımız bir durum olduğunu söyleyemeyiz. Fakat bizi şikayet eden ve önümüzü kesmek isteyen art niyetli kişilerin olduğunu biliyoruz, görüyoruz. Özellikle oyunlarla doğrudan bağlantılı olan paravan web siteleri bizlere cephe almaya başladı. Doğru yolda olduğumuzun kanıtıdır bu. Her site için kapanacak, her site için güvenilir değil diye belirtmemizden dolayı şikayet alıyoruz. Eğer bir oyun Ticari değil ve finansal yatırımı yoksa kapanma riski taşır.

Oyun Şirketleri İle Bağlantımız Nasıl Oluşuyor?

Sizlerin güvenlerini kapanma olasılığı yüksek oyunları duyurarak ve söylediklerimizin çıktığını gördüğünüzde bu güveni kazandığımızı biliyoruz. Bu bizim kozumuz. İnanan bir kitle oluştu ve kısa bir sürede. Birçok takipçimiz özel mesajlarla, sosyal medya üzerinden bizlere yaptığımız işin devamlılığı için birçok öneride de bulundu. Sağolsunlar. Peki ya oyun şirketleriyle nasıl iletişim kuruyoruz? Öncelikle bilmelisiniz ki bu işlerin teknik boyutlarındaki veriler bizim için önemlidir. Çok güçlü olmasa bile hatırı sayılabilir bir SEO çalışması ile oyun isimlerini kendi adımız ile Google ve diğer arama motorlarına sokmayı başardık. Dolayısıyla kendi istatistiklerini takip eden oyun siteleri Google üzerinden isimlerini yazdıklarında hep en tepede çıktık. Şirketler ile bu şekilde kontak kurduk. Onlar bize ulaştı çoğu zaman. Yeri geldi biz ulaştık. Birçok şirketin takdirini aldık. Şirketler ve oyuncular arasındaki köprüyü güven üzerine inşa etmeye devam edeceğiz.

ParaParala Editör Puanlama Sistemini Değiştirdik.

Bugüne kadar Tasarım, güven, güvenlik, ödeme, memnuniyet vb. konularda değerlendirdik. Fakat yeni bir karar ile tasarım puanlamasını çıkarttık. Bunun sebebi ise birçok kullanılan tasarımın kullanışlı olmasından dolayı ortalama %80 civarında not vermemizdi. Fakat güven konusunda %0 bile versek tasarım sayesinde oyun puanı %40 oluyor. Dolayısıyla artık puan sistemimizde eskisi kadar yüksek not sadece kaliteden yana olacak. En güvenilir olmayan oyun bile tasarımdan dolayo %50 civarında oluyor. Bu yüksek oranlar bitmiştir!

ParaParala Sosyal Medya Hesapları

Bizleri sosyal medyadan takip etmenizi önemle rica ediyoruz. Kısa ve anlık açıklamalarımızı özellikle facebook fan sayfamız üzerinden yapıyoruz. Bizlerin büyüdüğünü görmek, art niyetli cephe alan kitlelere karşı dik duruşumuzu sağlamlaştıracaktır. Hizmetlerimizi en kaliteli yerlere getirebilmemiz için sizlerin mal varlığına değil, varlığınıza ihtiyacımız var. Anlık sorularınıza yine Facebook sayfamız üzerinden çok kısa sürede yanıt veriyoruz. Fikirlerinizi alıyor, önerilerinizi dinliyor, şikayetlerinizi araştırıyoruz. Kısaca ParaParala sizsiniz.

BİZE DESTEK OLABİLİRSİNİZ

FACEBOOK  /  İNSTAGRAM  /  TWİTTER  /  YOUTUBE

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz