ParaParala Yeni Giriş
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

ParaParala kışkırtıcı, sahte içerikli yorum ve bilgilendirmeler üzerine sistem üzerinde değişiklik yapmıştır. Bu değişikliklerin site işleyişinde herhangi bir farklılığı yoktur. Yani ParaParala aynı şekilde paylaşımlarını sürdürürken hak ve taleplerinizi göz önünde bulundurarak daha da kaliteli bir mecra yaratmayı hedeflemiştir. Son zamanlar sisteme zarar vermek, yavaşlatmak isteyen bir takım kişi veya kişiler tarafından bu önlemler alınmıştır.

İçeriklere Yorum Özgürlüğü

Bugüne kadar bizleri eleştirileriniz dahil olmak üzere bütün yorumlarınız onaylanmaktaydı ve cevaplandırılmaktaydı. Kötü ve art niyetli kullanıcıların web site alanında aynı IP ler ile kışkırtıcı, sahte ve yanıltıcı yorumları bu değişiklikte önemli rol üstlenmiştir. Bundan sonra ki adımlarımız da yorum özgürlüğünü sadece ParaParala üyelerine bırakıyoruz. Eğer sisteme üye değilseniz ve doğrulanmış bir e-posta adresiniz yoksa artık yorum yapmanıza müsaade etmiyoruz.

Sistemde Yayınlanmayan Yorumların Nedeni?

Yapmış olduğunuz yorumlarda web sitesi adresi, peş peşe yazılmış kelimeler, argo terimler, hakaret ve küfür gibi içeriklerin tamamı otomatik olarak istenmeyen olarak ayrıştırılmaktaydı ve bizlerin onayına sunulmaktaydı. Web sitemiz üzerinden kontrolümüz dışında bir başka web sitesinin dış bağlantısını paylaşmak web sitemize SEO açısından  zarar vermektedir. Bu yüzden hiçbir şekilde kabul edilmemektedir.

Geçersiz E-Postalar Kabul Edilmemektedir.

Sisteme kayıt olduktan sonra hesabınıza aktifleştirilmesi üzerine bir aktivasyon maili gönderilir. Bu şekilde hesabınızı onaylayabilirsiniz. Onaylanmayan hiçbir e-postalar ParaParala üzerinde yetki vermez!

Facebook Mesajlar Bölümü Kapatıldı

Her şeyden önce ParaParala web sitesinin herhangi bir ticari hizmet vermediğini ve birçoğunuz gibi ücretli çalışan olduğunu hatırlatırız. Bu şu anlama gelmektedir. Günün her dakikası sizlere yetişmemiz mümkün değil. Dolayısıyla her fırsatı değerlendirip bugüne dek cevaplarınızı eksik etmedik. Bu bölümü kapatmamızın nedeni ise sürekli hale gelen gereksiz yazışmaların içerisine sürüklenme mecburiyetinde bırakmanız. Bundan sonraki iletişiminizi İLETİŞİM sayfasından veya FORUM üzerinden sağlayabilirsiniz. Mesajlarınıza dönüş yapmamız için belirli bir süre sözü vermiyoruz. Olabildiğince hızlı bir şekilde dönmeye çalışacağımızı bildirir fakat taahhüt etmiyoruz.

Yatırım Danışmanlığı Bölümü Kapatıldı

Bundan sonra her önüne gelen fikir ve düşüncelerimizden faydalanamayacak. Yalnızca ParaParala üyeleri bu hizmetten faydalanabilecek.

Üyeler Sahte, Kışkırtıcı veya Gerçek Dışı Yorum Yaparsa

Her üye yorum yaptığında sisteme otomatik düşmez! ParaParala yönetimi onaylamadan hiçbir şekilde görünür hale gelmez. Yapılan her yorumun muhatabı yorumu yapan kişiye aittir.

ParaParala ‘da Toplam 211 IP Banlandı!

Birçok üyenin yorumları ve üyeliği gözden geçirildi. Yapılan çalışmalar ile birlikte 211 farklı IP uygunsuzluk olarak görüldü ve kalıcı olarak sistemde yasaklandı. Bu banlanan IP adresleri bundan sonra ParaParala üzerinde pasif ziyaretçi olarak takip edebilecek fakat hiçbir şekilde üye olamayacak, yorum yapamayacaktır.

NOT: ParaParala bireysel kurulmuş bir bilgilendirme ağı olup, herhangi bir şirket adı altında çalışan veya bir şirkete hizmet eden PARAVAN kuruluş değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz