ParaParala Şikayetler
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

ParaParala olarak sizlere yepyeni bir hizmeti açıyoruz. Sizlerin oyunlarla yaşamış olduğunuz sorunları, şikayetleri veya önerileri artık dile getirebileceğiniz bir bölüm var. ParaParala yaşadıklarınızı herkesle paylaşıyor.

ParaParala Şikayet Bölümü Açıldı

Her geçen gün yaşanan birçok sıkıntı olabiliyor. Oyunlardan paranızı alamıyorsunuz yada çeşitli sıkıntılarla karşı karşıya kalıyorsunuz. ŞİKAYETLER adı altında açtığımız sayfada şikayetinizi dile getirebilirsiniz. Böylelikle sesinizi şirketlere duyurabilirsiniz.

Bütün şirketler ParaParala’dan haberdar. Şikayetleri umursayıp umursamamak elbette onların bileceği iş. Fakat sizler sorunlarınızı paylaşarak başka insanlara fikir verebilirsiniz. Çözülebilecek bir durum varsa ParaParala’da sizlere yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyar.

Şikayetlerinizi Yazarken Dikkat Edin

Yazmış olduğunuz her içerik tamamen sizleri bağlamaktadır. Yapacağınız yorumlarda T.C. yasaları gereği suç teşkil edecek her içerik sizleri bağlar. İftira, hakaret gibi durumlarda dava hakkını karşı tarafa verirseniz mahkeme tebligatı ile IP ve diğer bilgilerinizi vermek zorunda kalabiliriz. Bu yüzden daha yapıcı ve sorunlara odaklı çalışmalar yürütmemiz için bizlere yardımcı olmanızda fayda var.

Şikayetler Sayfasına Git

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz