ParaParala Güvenilir bir adres mi
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Kendi başına bir oluşum olan ParaParala.com her geçen gün büyük adımlarla büyümeye devam ediyor. Ciddi derecede birçok sahtekar oyunun önünü kesmeyi başardık. Ticari faaliyet gösteren birçok oyun ParaParala’dan fazlasıyla memnun.

Geride bıraktığımız 2 aylık süreçte birçok oyunun kapanış haberini günler öncesinden verdik. Hala da güvenilir olmayan oyunları sizler için araştırıyoruz soruşturuyoruz. Sağda solda görmüş olduğunuz ParaParala şikayetlerinin birçoğu bizden intikam almayı hedeflemiş ve bizi rakip gören kişilerden ibarettir.

İspat : Aşağıda görmüş olduğunuz şahıs, parasiteler blog yazarı yani sahibi. Kurulan site referans kasmak ve ilerleyen zamanlarda kendi oyunlarını tanıtacak bir Paravan site oluşturmak. Bize reklam vermek için yazdıklarında ticari olmayan bir oyundan bahsedildiği için reddettik ve karalama kampanyaları başlatıldı. 40 bin tl yatırım ile hiçbir şekilde kapanacağını düşünmeyen ufak düşünen bir şahıs. Yorumu sizlere bırakıyoruz..

Mustafa Bakkil

Bizi rakip görenler her yerden şikayet şansını deniyor fakat başarılı olamıyor. Bunun en güzel örneklerinden birisi geçtiğimiz günlerde Türkiye’nin en etkili sitelerinden birisi olan Şikayetvar üzerinden gelen şikayetti. Şikayete 12 dakika içerisinde cevap verdik. Şikayet eden kişiyi cep numarasından da aradık. Fakat bizlerle konuşmaktansa kaçmayı tercih ettiler. Gözde Keskin profiliyle giriş yapılarak Nur Keskin adına bırakılan şikayetin gerçeği yansıtmaması site yetkilileri ile görüşüldüğünde yayından kaldırıldı. İçerik gerçeği yansıtmadığından kişi hakkında savcılığa ayrıca suç duyurusunda da bulunulmuştur.

İspat: Aşağıda görmüş olduğunuz gibi b*k at izi kalsın yine tutmadı.

Bugün ticari usulüne uygun bir şekilde piyasaya sürülmüş her oyun GÜVENİLİR DEĞİLDİR. Bu bizim prensibimiz. Ticari oyunlarda belki %100 güvenilir değil lakin TC Kanunları önünde yargılatma şansımız var. Bu kişisel oyunlar için geçerli değildir. Ara ki bulasın..

Daha birçok saldırı aldığımız oldu. Kimisi donanım haber’de sahte içerikler düzenledi, kimisi parasiteler, oyundankazan gibi bloglarda yazılar yayımladı. Peki bu süreçte ParaParala ne kadar büyüdü merak ediyor musunuz? Üstelik pasif reklam ile bu kadar.. Mayıs ayı birazdan bitecek. Haziran da neler var tahmin edemeyeceksiniz!

ParaParala İstatistikler

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz