RSWTR Güvenilir mi
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Türkiye’nin önemli kuruluşlarından birisi olarak tanıdığımız RSW TR, Skyway Global ‘in Türkiye’deki tanıtım, pazarlama ve hisselerinin satışını gerçekleştiren yatırım şirketi olarak faaliyet göstermektedir. 25 Şubat 2018 tarihinde şirketin Ankara ofisini ziyaret ettik ve şirket hakkında çok önemli bilgiler öğrendik.

RSWTR Ne iş Yapar?

Uluslararası hizmet veren RSW TR, Türkiye dahil olmak üzere birçok ülkede faaliyet gösteren SKY Way projesi ile çok düşük maliyet ile ilçeleri, şehirleri, ülkeleri hatta ilginç gelebilir ama gezegenleri birbirine bağlayacak bir teknolojiye sahip. Birçok ülke ve şehir ile çalışmalar yürütecek şirket ulaşımda devrim yapacak. Karayolları üzerine dikilecek yer kaplamayan direkler ile havadan raylı sistem ile trafiği rahatlatarak yatırımcılarına kazandıracak.

skyway unbikeRSWTR Ulaşımdaki Çalışmaları

Toplu taşımacılığını unbike sistemi, hızlı tren ve kargo gibi hizmetleri ile bütünleştiren şirketin projelerine Türkiye’den de birkaç şehir talip.

Gelişen teknolojiler ve yeni buluşlar ile yok olmaya mahkum olan dünya her geçen gün erirken, SKY WAY gibi çevre ve gezegen dostu bir kuruluş ile önümüzdeki yıllarda çok ciddi kazançlar elde edeceksiniz. Bu sistemden nasıl kazanacağınız hakkında size kafa bulandırmadan bilgi vereceğiz.

RSW TR Ne Satıyor?

Sistem içerisinde yaptığınız yatırımların karşılığı eğitimdir. Yani size eğitim satılıyor. Almış olduğunuz eğitim karşılığında şirket size bu teknolojinin bütün dünyadaki kar payından hisse veriyor. Yanlış duymadınız SKY Way teknolojisinden pay almış oluyorsunuz. RSW TR çok yakın bir zamanda bu teknolojiyi Türkiye’de ki bazı şehirlerde ve dünyanın bazı yerlerinde inşa etmeye başlayacak.

Yap, İşlet ve Devret modeli ile ihaleye değilde bu imkanı halka açan şirket sizlere hediye edilen ihaleler ile onlarca yıl bu projeden kazanç elde etmenize olanak tanıyacak.

RSW TR Güvenilir mi? sorusuna kuşkusuzca evet diyebiliriz. Belge ve dökümanlar ile dünyanın birçok ülkesine kabul edilen ve rağbet gören bu sisteme durumu olan yatırımını yapabilir. Lakin yatırımlarınızı yaparken birkaç sene unutmanızı öneririz. Çünkü bu şirket sadece size değil hayatınızı kaybettikten sonra 1.derece mirasçılarına ödemeye devam ediyor! Kısacası yatırımı şimdi yap ve birkaç sene sonrasında onlarca yıl kazanmaya devam et!

ParaParala Ankara’da RSW TR Ofisinde

Her fırsatta önemli bulduğumuz şirketlerin ofislerini ziyaret ederek sizlere çok daha temiz ve güzel bilgiler sunmaya çalışıyoruz. RSW TR yaklaşık 2 yıldır faaliyet gösteren ve dev kadrosu ile proje hisselerini halka açan bir şirkettir. Yaklaşık 11 saatlik bir görüşme halinde şirketin mazisini, kuruluş felsefesini şirketin yöneticisi Anuş Sargsyan tarafından dinledik. Yılların teknolojisinin bugünlere nasıl geldiğini, nasıl geliştirildiğini ve nasıl bir gelecek beklediğini öğrendik. Daha çok yazılı ve görsel belgeler üzerinden gittiğimiz konular gerçek anlamda varlığını kanıtlıyor.

NOT: RSW TR PROJELERİ, TARİHÇESİ GİBİ BİRÇOK KONUDA SİZLERE SÜREKLİ BİLGİLENDİRMELER YAPACAĞIZ. BİZLERİ TAKİPTE KALIN!

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz