ParaParala Yarışma 2 Yarışma
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

ParaParala ekibi olarak sizlerin işine yarayacağına inandığımız referans yarışması başlıyor. Bu referans yarışmasında bize üye getirmeyeceksiniz. Biz size üye göndereceğiz. Detayları merak ediyorsanız okumaya devam edin çünkü sizler için seferberlik ilan ediyoruz!

Referanssız Yarışmacı İle Referanslı Yarışmacı Arasındaki Fark

Oyunlarda referanslı oyuncular, referanssız oyunculara göre çok daha fazla kazanmaktadırlar. Birçok oyunda TL komisyon, kredi veya üretim komisyonları neredeyse 2 katı kazandırmaktadır. Başından da belirttiğimiz üzere bizlerin referans gelirlerine çok fazla ihtiyacımız yok. Referansta kasmıyoruz. Bizlere güvenerek linklerimizden kayıt sağlayan arkadaşlar sayesinde referans yarışmalarında derece yakalıyor 1-5 arası değişen sıralamalarda yer alıyoruz.

Bu yarışmamızda da 1 hafta boyunca sizlerin arasından seçmiş olduğumuz 3 kişiye kadar referans linkini paraparala üzerinden yayınlayacağız ve 1 hafta boyunca kendi referans linklerimizi kaldıracağız. Sizlere özel çalışma yapacağız.

Amacımız sizler ParaParala ‘nın büyümesi için birer adım attınız bizlerde sizlere adım atıyoruz.

ParaParala Yarışma Detayları

15.07.2018 tarihinde ParaParala facebook yarışması başlatıyoruz. Sizler için yayınlayacağımız bir görseli sadece beğenerek herkese açık bir şekilde paylaşacaksınız. Paylaşan arkadaşlarımız çekilişe katılmaya hak kazanacaktır.

Görseli beğenip kendi profilinde herkese açık paylaşanlar 1 çekiliş hakkı kazanır.

Gönderiyi paylaştıktan sonra gönderi linkini yorum olarak belirtmesi yeterli gelecektir. 15-25 Temmuz arası sürecek yarışmanın link kontrolleri 27-31 Temmuz arası tarafımızca kontrol edilecektir. Silinen paylaşımlar geçersiz sayılacaktır.

Ortalama 3-4 günlük kontrollerimiz olacaktır. Bu sürenin uzun bir süre olduğunu düşünebilirsiniz. 2 günde tamamlayabiliriz fakat sizlere verdiğimiz günde yoğunluğumuzdan dolayı yaşayabileceğimiz aksaklıklar göz önünde bulundurularak biraz zaman kazanmak istedik. Bu yüzden verdiğimiz tarihler nettir! Öncesine karar alabiliriz fakat sonrasına sarkıtmayacağız.

Yarışma Kazananı Nasıl Belli Olacak?

Yarışmaya katılanları belirledikten sonra facebook fan sayfamız üzerinden canlı yayında çekilişi gerçekleştireceğiz.

NOT: Facebook gönderimiz 50 defa beğenilip, paylaşıldığında 1 kişi, 100 kişi beğenip paylaştığında 2 kişi, 150 kişi beğenip paylaştığında şanslı sayımız 3 kişiye çıkacaktır. 3 arkadaşımızın istediği oyunun referans linki sitemiz üzerinden paylaşılacaktır.

Referans Linki Nerede Paylaşılacak?

Referans linklerinizi görülmeyecek yerlerde paylaşmayacağız. Aksine en fazla referans kazanabileceğiniz yerlerde paylaşacağız. Daha açık yerini bildirmek gerekirse aşağıda ki resimlerden kontrol edebilirsiniz.

PARAPARALA VARAN 1

Ana sayfamızın en etkili bölümlerinden birisidir. Mobil ve masaüstü platformların tamamında en üstlerde yer alır. Burada yer alan paraparala önerisi, tavsiye oyun ve denemeye değer oyun bölümleri kaldırılacak ve sizlerin referans linkleri ile oyun görselleriniz yerleştirilecektir.

PARAPARALA VARAN 2

Puanlama sıralaması kuşkusuz en fazla dikkatinizi çeken bölümdür. Burada yer alan referans linkimiz kaldırılacak ve kazanan arkadaşımız veya arkadaşlarımızın linkleri yer alacaktır. Aşağıdaki görselden neresi olduğunu görebilirsiniz.

Paraparala.com 2

PARAPARALA VARAN 3

Sistemimize eklemiş olduğumuz 125 x 125 reklam alanlarını sizlere tahsiz ediyoruz. Yarışmayı kazanan veya kazananların referans linklerini buraya da koyacağız. Dediğimiz gibi sizlere referans göndereceğiz. Bu yüzden sitemizin her alanında referans linkiniz yer alacak.

paraparala.com 3

 

Hangi Oyunların Referans Linkini Koyabilirsiniz?

Ponzi oyunlara karşı NET tutumumuzu bütün ParaParala takipçileri biliyor. Takipçilerimizin ponzi sistemleri zaten tercih etmeyeceğini biliyoruz. Hatırlatma yapmamızın nedeni yarışmaya katılacak ponzi oyun üyelerinin çekilişten hak kazanıp sitemiz üzerinden insanlara yanlış yönlendirme yapılmasını önlemektir. Dolayısıyla bizleri takip eden arkadaşlarımızın bu işten karlı çıkması bizim için önemlidir.

ParaParala listesindeki oyunlardan herhangi birisini seçebilirsiniz. Listemiz aşağıdadır.

Çiftlik Bank, AnadoluFarm, Gerçek Çiftçi, Ütopya, Çılgın Geri Dönüşüm, Cüceler, Çiftlik Geliri, M.Bank, Sanal Market, Teknem Online, GaleriBank, Galeribank Flo, Galeribank Driver, Kira Zengini, SanalPets, Ongunluk, Usta Çiftlik

NOT : Yukarıdaki listeye ”ŞİRKET” bazında hizmet veren oyunları ekleme yapabiliriz. Fakat ne olduğu belirsiz oyunların banner, buton ve linklerini sitemize ekleyemeyiz.

  • ParaParala.com yarışma detaylarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 

facebookYarışmayı gün içerisinde başlatmış olacağız. Ayrıntıları facebook fan sayfamız üzerinden takip edebilirsiniz. Soldaki facebook butonunu tıklamanız yeterli gelecektir. Takipte kalın!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz