paraparala duyuru
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

ParaParala ekibi olarak bir süredir sizlere çeşitli online oyunların analizlerini ve incelemelerini tarafsız olarak sunmaya, sorgulamaya çalışıyoruz.

Oyunları sizlere yazmamız ortalama 15-20 günü buluyor. Bunun nedeni yazmış olduğumuz oyunlar ile günler öncesinden iletişim kurma çabalarıdır. Birçok oyunu yazmadan önce ticari bilgilerini öncelikle öğrenmeye özen gösterdik. Kimisi şahıs olduğunu belirtti, kimisi evraklar verildi birkaç güne tamamlanır dedi. Kimisi şirketleşme çabasındayız diye geçiştirdi. Bu durumlara 20 güne kadar tolerans gösterdik. Lakin bundan sonra aldığımız karar şudur.

Oyunlarla iletişime geçtiğimizde henüz şirket değillerse doğrudan güvenilir olmayan oyun olarak paylaşılacaktır. Geçen her gün dolandırıcıların ekmeğine bal sürdüğümüzün farkındayız. Artık böyle bir tolerans yok!

Oyun Yöneticilerine Çağrımızdır! Katı Dönemi Başlatıyoruz.

Şirket olmadan oyunlarınızı piyasaya sürmeyin. Aksi takdirde güvenilir olmayan oyunlar arasında sizleri ifşa etmek zorunda kalacağız! Önce gereken yasal zorunluluğu yerine getirin sonrasında oyunları bizlere sunun. Hatta ParaParala ekibine haber verin sizleri özenerek tanıtalım!

Sizlerle paylaşmadığımız oyunları destek@paraparala.com adresine bildirebilirsiniz. veya İLETİŞİM sayfamızdan bize daha kolay ulaşabilirsiniz.

ParaParala Ekibi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz