ParaParala Yeni Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

28 Mart 2017 itibariyle faaliyete geçtiğimiz ve sizlerin güvenliğini elimizden geldiğince sağlayabilmek için gece gündüz çırpındık. Birçoğunuz sesi olduk, bir çoğunuza anında destek olduk. Bu yazı dizisi sizler için önemli. Okumanızı öneriyoruz. Sonra pişman olmayın.

ParaParala Kararları İsabetlidir

3 aylık mazimizde kapanacak dediğimiz her oyun kapandı. Bizler sizlere bazen günler, bazen haftalar önceden haber veriyoruz. Zararları minimuma indirmeyi hedefledik. Çılgın Tavuklar, Farmpara, Vampir Şehri gibi büyük gördüğünüz oyunların kapanma olasılığından bahsettiğimizde bir çoğunuz bize küfretti. Neticede hepsi kapandı. Yanılma olasılığımız elbette var. 23 Oyunun kapanışını bilmişiz. Bırakın da arada 1-2 yanılmamız olsun.

ParaParala Yanlış Analiz Ederse?

Daha önce sırf irtibat kurulması güç diye AnadoluFarm gibi bir oyunu yazılarımız ile taciz etmiştik. Kayseri’nin en önde gelen ticari şirketlerinden birisi olmasına rağmen ağır eleştirmiştik. Ertesi gün yönetim bize ulaşmış ve yaptığımız hatayı söylediler. Bizlerin eleştirisi bir yerde haklı olsa bile onların haklı oldukları nokta daha fazlaydı. Hiçbir zorunlulukları olmamasına rağmen yaptığımız işe saygı duydular ve bütün şirket evraklarını bizlerle paylaştılar. Bizde özür diledik ve yaptığımız hatalı incelemeyi yeniden düzenledik. İki tarafta konuşarak halloldu.

Aynı şekilde Çiftlik Bank gibi Türkiye’nin en güvenilir oyunlarından birisini hiç kimse ParaParala kadar eleştirmemiştir. Sizlerin dikkate alınmadığı sorularınıza 1 günde cevap aldık. Şirket bayileri, yönetimi, yazılımcısına kadar bize ulaştı ve hataları düzenledik. Yani hatasız kul olmaz. ParaParala konuşarak anlaşabileceğiniz bir ekiptir.

ParaParala Gücünü Karalamalardan Alır!

Bizleri kötüleyen, karalamaya çalışanlarda var. Bunlar bizleri yüceltir. Oyuncular oyunlarla sıkıntı yaşadığında bizleri kötülüyor. Bazılarınız eleştiriyorsunuz. Eleştirilerinizde bizleri diri tutar. Bazı oyunları incelediğimizde kötü deriz, güvenmeyin deriz. Onlar o kadar küçük ve iletişim kurmayı bilmeyen oyunlardır. Oyunların temel yalanı sitenize reklam vermedik diye bizi karalıyorsunuz! Elbette böyle bir şey yok. Bunları da sizlere rahatlıkla kanıtlayabiliriz. Reklam almadığımız ponzi oyunların karalamasıdır. Örnek sanalgalaxy ve sanalgol oyunları.

ParaParala Şirket mi?

Her defasında söyleriz yine söyleyelim. ParaParala şirket değildir. Bazı oyunlar siz devlet misiniz sizinle bilgi paylaşalım diyorlar. Yasadaki boşluklardan faydalanarak kurulan oyunların %90 ı yasadışı! Şirket adı altında hizmet veren birçok oyunun yasadışı olduğunu biliyoruz. Bu sektör başlı başına yasadışıdır. Fakat boşluklardan faydalanarak düzenli bir şekilde ilerliyor. Ponziler artacak. Şikayetler tavan yapacak. Sonra bakanlık bir karar ile bu sektöre kilit vuracak yada yeni düzenleme ile inceleme kurulu çıkartacak. Olacağı, gideceği yer belli bu işin.

ParaParala Büyük Şirketlerin Desteğini Alıyor

Aklınıza gelecek şirket bazındaki bütün oyunlar ParaParala ‘yı benimsedi. Çiftlik Bank, AnadoluFarm, Çılgın Geri Dönüşüm, MyLuckyFarm, Çiftlik Geliri, GaleriBank, SanalMarket, Cüceler, Teknem Online gibi bütün şirketler ParaParala’yı önemsiyor. Düşündünüz mü bu popüler yatırım şirketleri yada oyunlar neden ParaParala diyor?

ParaParala sizleri ponzilerden uzaklaştırdıkça, sizler bu saydığımız isimlere yöneliyorsunuz. Dolandırılma riskinizin en düşük olacağı oyunları, yatırım şirketlerini sizlere seçiyoruz. Bizler ponzilerin kazanç akışını kestiğimizde bu şirketler biraz daha büyüyor. Dolayısıyla ticari çıkarları için ParaParala’ya sahip çıkmak zorundalar. Lakin sadece ticari çıkar değil. Sunduğumuz hizmet Türkiye’de ilk ve tek. Akıllıca kurulmuş bir sistemdir. Bizler işimizi doğru bir şekilde yapmaya devam edeceğiz.

Bizlerle birlikte hareket ederseniz sahtekarların önünü daha hızlı keseriz!

2 YORUMLAR

  1. Merhabalar sizin sitenizi biraz araştırdım ve bu islere girip yatırım yapan üyeler için desteklerinizi gordum öncelikle tesekkur ederim ve bende sizin çiftlik bank için güncel yorumunuzu merak ediyorum yüklü bir yatırım yapma niyetindeyim eğer yardımcı olursanız sevinirim hayırlı bayramlar dilerm

    • Atilla bey hiçbir oyuna kefil olamıyoruz. Şirketlerinde iflas bildirme durumları var. Olumlu veya olumsuz birçok yanlarını anlatıyoruz lakin bu durumlar kefil olabileceğimiz kadar ciddi bir güven sağlamıyor oyunlara karşı. destek@paraparala.com adresiyle iletişim kurarsanız size daha detaylı yardımcı olacaklardır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz