ÇiftliğimNette Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Çiftliğim Nette oyunu deşifresi sonrası birçok yerde ve forumlarda içeriğimiz paylaşılmaya başladı. Google indexlerini kapattık. Oyunun bütün her yerden deşifre çalışmalarını yaparken sizlerde referans linki paylaşan herkesin altında içeriklerimizi paylaşın.

ParaParala Sahtekarları Kudurttu

Whatsapp gruplarında saatlerdir ParaParala konuşulmaya başlandı. Yapmış olduğumuz yayın sonra web sitelerini hackleyip içeriklerini değiştirdiğimizi iddia eden dolandırıcı oyun yönetiminin sizlere Google indexlerinden çektiğimiz önbellek sonuçlarını paylaşıyoruz.

12.08.2017 tarihinde kurulan çiftliğim nette oyunu google index önbellek görüntüsüdür.

Çiftliğim Nette Dolandırıcı

google arama satırında site:umutholding.com yazarak arama yaptığınızda sitenin google indexleri ortaya çıkar. Burada bizlerin herhangi bir müdahalesinin olmadığını çok rahatlıkla anlayabilirsiniz.  15.08.2017 tarihli ekran görüntüsü. Yani site 3.gününde bu şekilde index almış.

Çiftliğim Nette Giriş

Resimlerde görmüş olduğunuz insanların çalıntı olduğunu söylemiştik. İçeriğimizi kaçıranlar için bir kez daha paylaşalım.

Umut Holding Berna Sağtürk

 

Umut Holding Bakım Moduna Geçti

Umutlarını tükettiğimiz oyun yönetimi sözde Umut holding şuan bakım moduna girdi. Bir şutumuz ile 6 gün kendisine gelemeyecek oyun kapanış sinyallerini veriyor.

Umut Holding

 

ParaParala’yı Karalamaya Güçleri Yetmez!

Sahtekar oyunlar hızla çoğaldıkça onların üreme mekanizmalarını yok etmek için gece gündüz çalışmalarımız sürecek. Klasik bir bahane ile kendilerini savunmaya çalışıyorlar. Oyun yönetimine mafyavari reklam rüşveti istediğimizi ve fidye istediğimizi belirtiyorlar. Şirket fidye vermeyi reddetmiş bizde kötülemiş ve sistemlerini alt üst ederek hacklediğimizi, içerikleri değiştirdiğimizi belirtiyorlar.  Şuan whatsapp gruplarında güzel bir komedi izlemekteyiz. Bu komediden size biraz whatsapp ss gönderelim istedik. Soldan sağa doğru..

Çiftliğim Nette Whatsapp

Çiftliğim Nette Whatsapp 2

 

ÇİFTLİĞİM NETTE İNCELEMEMİZ İŞTE SAHTEKARLIĞIN DETAYLARI

4 YORUMLAR

  1. Helal olsun Paraparala ailesine! Siz araitırmacı, tarafsız, tehditlere ve rüşvetlere şantaj eğmeyip doğrudan yana olduktan sonra sırtınız yere gelmez. Arkanızda da her zaman biz takipçileriniz var. Nice Çiftliğim nette oyunu sözde Umut Holdinglerin köklerini kazımalar. Hepsini yok edin lütfen.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz