Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

ParaParala 28 Mart 2017 tarihinde kurulan ve 1 yıl içerisinde 1.5 milyon insana ulaşmayı başarmış bir platform olarak görev hayatına bugün son veriyor. Bizler verdiğimiz sözde durduk ve bugüne dek en iyi şekilde sözümüzü yerine getirdik.

ParaParala Kapanıyor

Tam 1 yıl önce kurmuş ve karşınıza çıkmıştık. İlk günlerde vermiş olduğumuz gibi sektördeki ponzi sistemlere savaş açmış ve bir çoğunun önünü keserek sizleri dolandırmalarına engel olmuştuk. 1 yıl içerisinde 150 üzeri sistemin üzerine giderek hepsinin sonunu hazırlamıştık. Elbette yanılgılarımızda oldu. Özür dileriz. ParaParala sizlerin bir markası olmuş ve radarına aldığı her sistemi tehditlere, küfürlere rağmen en ağır şekilde eleştirmiştir.

Bir yıl önce ”Köklerini Kazıyacağız” dediğimizde şaka değildi. Bu sektörü sizlerin gösterdiği ilgiden güç alarak neredeyse tamamını temizlemeyi başardık. Bizim görevimiz burada biterken bir süredir ortaklaşa çalışma gösterdiğimiz Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Bilgi Teknolojileri Kurumu, Emniyet Müdürlüğü ve Bimer bundan sonraki görevimizin devamıdır. Türkiye Cumhuriyeti kurum ve kuruluşlarındaki müfettişler, memurlar ve diğer çalışanları ile sizlerin sorunlarını Hukuk önünde kuşkusuz çözmeye devam edecektir.

Hepinize Teşekkür Ederiz

Öncelikle bizleri bir yıldır anlayarak, güvenerek, bilerek takip eden ve ParaParala ailesinin bir parçası olan takipçilerimize, sistemimizin ayakta durması için yardımcı olan sponsorlarımıza, platformumuzun teknik, güvenlik, editöryal alanda destek veren emekçilerimize teşekkür ederiz.

Ayrıca, uyarılarımıza rağmen küfür yediğimiz, hakaretlere uğradığımız fakat sonrasında gelip hatalarını anlayan arkadaşlara, bizleri yıldırmak için sürekli ithaflar, iftiralar ile yıldırmaya çalışanlara da teşekkür ediyoruz.

Biz görevimizin bittiğine inanıyoruz fakat bizim bu platformu ayakta tutmamızı isteyen, bizim burada olmamıza inanan takipçilerimiz aşağıdaki ankete katılarak, bu paylaşıma yorum yaparak fikirlerini belirtebilir. Anket bilgilerinizin dataları tutulmamaktadır.

[poll id=”5″]

12 YORUMLAR

  1. Aman hocam kapatmayın sakın sizlerin sayesinde cebimizdeki paralar yerinde kalıyor fazladan üç beş bişeyler giriyor. Sizin sayenizde dolandırıcıların çoğu bitti.Siz olmazsanız bunlar yeniden türer.Devlet 2 ay sonra her şeyi unutur.

  2. 1 yıl olmuş gerçekten çok büyük işler başardınız kapatıyoruz derseniz saygı duyarım. sizler hakkınızı helal edin hakkınız büyük

  3. Söylediğiniz bütün önerileri harfiyen uyguladım ve sayenizde bu işlerden çok karlı çıktım. Size küfreden, hakaret edenler kendi boklarında boğulsunlar.Hayatlarında bir baltaya sap olmamış 1o lira yapmayacak adamlar

  4. Paraparaladan önce 6 kez dolandırıldım. Paraparala ile birlikte birçok yerden kazandım.O kadar dolandırılmama rağmen zararımı çıkarttım

  5. Ya sürekli Takip ettim site ve sizden cok şeyler ögrendik ve biz paraparala ailesiyiz. kapanmasını istemiyorum. devam edin lütfen. sizin sayenizde ponzi sistem nedir. güvenilir ciftlik oyunları hangisi güven vermeyen oyunlar hangisi sizi takip ederek bu bilgileri gördüm ve ögrendim. Lütfen Kapatmayın..

  6. Piyasa da o kadar saçma sapan bloglar var ki… Siz burada özgün ve insanlara yararlı olarak bir çalışma gerçekleştiriyorsunuz. Bu tür çalışmalar sıradan bir proje değil. Bu sistemi kapatmanız hayatta yapacağınız belki sayılı hatalardan birisi olacaktır.

  7. Yapmayın etmeyin o kapansın diyenler bu ponzi sistemlerin sahipleri bizi tavuk gibi yolarlar gitmenizi bekliyorlar bizi sensiz bırakma 🙁

  8. işin kötüsüde hala insanımız kapanmasın sayenizde kazanalım derdindeler ben olsam kapatırdım ya yarın bende yanılırsam bende insanım okadar insanın günahına girip şu siteye para yatırın deyip dolandırılmalarına istemeden sebep olursam bizi m insanımız okadar aç ki kazanmaya ben desem yani paraparala olarak siz deseniz ki şu site güvenilir yatırım yapın hemen kredi çekip o siteye girerler sonra site dolandırınca dağılan aileler parçalanan hayatlar ne gerek var vebal almaya kapatın gitsin bence yine taktir sizin

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz