Paraparala forum
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

ParaParala hız kesmeden devam ediyor. Çalışmalarımızı sürdürürken aklımızda her zaman dolandırıcıların önüne geçip sizleri koruma altına almaktır. Oyuncular ve şirketleri bir araya getirmektir. Oyunculardan herhangi bir şey talep etmeden, onlara bir şeyler kazandırmaktır.

ParaParala Forum Bitmek Üzere

paraparala.com/forum üzerinden vereceğimiz forum hizmetinde hedeflediğimiz unsurlar ve ciddi kuralları olan bir forum olarak karşınıza geleceğiz.

Forumda hedeflediğimiz ortam

  • Şirketler için özel bir bölüm. Şirket yöneticilerine iletmek istediğiniz istek, öneri ve şikayetleri paylaşabileceksiniz. Bunun için bazı şirketler ile şimdiden anlaştık.
  • Forum başlıklarında her kullanıcı bir oyun hakkında tanıtım makalesi yazarak kendi referans linkini paylaşabilecektir.
  • Aynı konuyu ikinci kez açamayacağınız için referans linklerinizi paylaşabileceğiniz bir bölüm daha olacaktır.
  • Her ne kadar kurallar olsa da forum tamamen özgür kürsüden oluşacaktır. Ve ponzisi, monzisi orada bulunacaktır. Bu konuda sizler sadece ParaParala önerilerine öncelikle kulak verin.
  • Forumda açılan her oyun konusu tarafımızca incelenip, ParaParala üzerinden paylaşılacaktır.
  • Forum tamamen ücretsiz olup, burada da olduğu gibi üyelerden ücret talep edilmeyecek ve yatırım danışmanlığı görevimiz ücretsiz devam edecektir.
  • Forumda çeşitli reklam alanları oyun yönetimlerine kiralanacak ve gelir elde edilerek ParaParala geliştirilecektir. Forum içerisinde göreceğiniz bannerler, reklamlar bizlerin sponsoru olmayacaktır.
  • Forum içerisinde önerdiğimiz oyunlar ekstra bir panelde görülecektir.
  • Sadece oyunlarla sınırlı olmayacak olan forumda ekstra birçok kazanç yöntemi olacaktır.

Yatırım Danışmanlığı Hizmeti

Bir sonraki projelerimiz arasında oyunlara yapmayı planladığınız yatırımlarda anaparanızı korumaya aldıracağız. Bütçeniz ve bünyeniz göz önünde bulundurularak sizlere tamamen gönüllü olarak danışmanlık hizmeti vereceğiz. Ne kadar yatırımla, ne kadar zamanda kaç para kazanmayı hedefliyorsanız size en uygun yatırım alanını anlatacağız.

Şikayet ve Kampanyalarınızı Oluşturabileceksiniz

Sizler için change-org ve şikayet-var tarzında özel bir yazılım düşünüyoruz. Sadece internetten para kazanmaya yönelik yaptığınız adımlarda uğramış olduğunuz zararlarda sesinizi duyurmanız için ulaşılması gereken bakanlıklar size bir tıklama kadar yakın olacak.

ParaParala Oyun Scripti Kuracak mı?

Bir oyun zemini hazırlamıyoruz. Öncelikle bunu bilin. Oyun kurabilmek için çok ciddi bir bütçe, çok iyi bir ekip olması gerekiyor. Önümüzdeki 2-3 yıl içerisinde böyle bir planımız olmayacaktır. Çünkü oyun konusunda bir deneyime sahip değiliz. Sadece inceleme ve analiz konusunda deneyimlerimiz var.

ParaParala’yı Takipte Kalın

Forumdan Görüntüler

https://paraparala.com/forum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz