ParaParala Solucan Al Sat Diyarbakır
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Her geçen gün sizlerin desteği ile büyüyen platformumuz yüzbinlerce insana ulaşmayı başardı. Göstermiş olduğumuz yoğun çabalar, çalışmalar özellikle yatırımcı arkadaşlarımız için bir ışık yakıyor. Geçtiğimiz günlerde İstanbul merkez ofisini ziyaret ettiğimiz ve projelerden bilgiler edindiğimiz Solucan Al Sat yani Toprağın Sesi Limited Şirketi, yaklaşık 5 aylık aktif hayatında birçok tesisi hayata geçirdi.

Solucan Al Sat Yatırım Sistemine Üye Olabilirsiniz!

Solucan Al Sat Network Sistemi Bildiğimiz Network Gibi Değil

Son zamanların en fazla ilgi gören şirketlerinden birisi olan Toprağın sesi limited şirketi kısa sürede faaliyete geçirdiği tesisler ile dikkatimizi çekmişti. Network sistemini yaklaşık 2 ay önce incelemiş ve bildiğimiz network ile çok fazla farkı olduğunu görmüştük. Network sistemlerinde %1500 kazandırıyoruz diyenlerin karşısında sadece kazancın %50sini dağıtacağız diyen şirkette farklı olan bir şeyler vardı. Çok daha yakından inceledik ve şirketin İstanbul merkez ofisini ziyaret ettiğimizde esas projeleri öğrendik ve en başında hissettiğimiz o farklı Network sistemi gibi olmadığını yakından gördük.

Toprağın Sesi Genel Merkezini Ziyaret Ettik

Yaklaşık 2 hafta önce ziyaret ettiğimiz genel merkezde projelerin büyük bir kısmını inceleme, konuşma ve eleştirme şansımız olmuştu. 3 gün boyunca incelediğimiz projeler geleceğe yatırım yapanlar için çok büyük umutlar besliyor diyebiliriz.

ParaParala Ekibi Diyarbakır Yolcusu

Toprağın sesi tarım, hayvancılık, turizm ve sanayi limited şirketi bilindiği üzere Diyarbakır’ın Silvan ve Bismil bölgelerinde iki tane tesise sahip. Solucan, konpost ve mantar üretimi yapılan bu iki tesisi yakından görmeye ve yapılan gerçek ticaretin boyutunu anlamaya gidiyoruz.

Sizler için ve kendimiz için bu tesisleri yakından göreceğiz. ParaParala ekibi olarak ticaret konusunda bilgili tarımcılar ile orada olacağız. Yarın gün içerisinde olacağımız tesislerden sizlere görüntüler, videolar göndereceğiz. Kısa süre içerisinde Diyarbakır’da 2 tesis, Isparta’da 1 tesis açan, Konya’da dev araziyi bünyesine katan ve devletten 6.7milyon TL teşvik alan Toprağın Sesi şirketi çok yakında patentli kripto parası ile karşımıza çıkacak.

Solucan Al Sat Yatırım Sistemine Üye Olabilirsiniz!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz