ParaParala Şikayet Bölümü
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

ParaParala takipçilerine çok özel bir bölümü beta olarak açtık. Yaşadığınız sorunları, kafanızdaki soruları yeni sistemimiz üzerinden bildirebilirsiniz. Hangi oyunu, yatırım sistemini şikayet etmek istiyorsunuz? Şikayetlerinizi bütün takipçiler ile paylaşın ve onlarında sorun yaşamasına engel olun. ParaParala şikayet bölümünün dahası var!

ParaParala Üzerinden Şikayetini Duyur

Neden buraya yazmam gerekiyor diye sorabilirsiniz. Örneğin bir oyun yada yatırım şirketi dolandırıcılık amaçlı açıldı. Ve siz bu sıkıntıyı yaşadınız. Başkalarının bu sıkıntıyı yaşamaması için bir bilgi paylaşmış olursunuz. Böylelikle hangi sistem ne için şikayet almış görebilirsiniz.

Paraparala şikayetleri

ParaParala ve Takipçilerine Soru Sor

Herhangi bir sistem hakkında kafanıza takılan bir soru mu var? O zaman sorunuzu buradan sorabilir ve hızlı bir şekilde yanıt alabilirsiniz. Birçok takipçisi bulunan ParaParala sorularınızın çözüm noktası olacaktır. Sorularınızın cevap bulma olasılığı yüksek. Çünkü ParaParala kullanıcılarına sorulara cevap erdikçe puan kazandırıyor.

Paraparala soru sor

ParaParala Puanları Ne İşe Yarıyor?

Öncelikle sisteme üye olmanız gerekmektedir. Ziyaretçi olarak görüntüleyebilir fakat şikayet, cevap bırakamaz, soru soramazsınız. Üyelik aşamasında dikkat etmeniz gereken şey bilgilerinizin doğruluğudur.

Adınızı, soyadınızı, e-posta ve telefon numaranızı sisteme doğru girmeniz ParaParala için önemlidir. Mevcut puan sistemimizde BETA çalışmamız bittikten kısa bir süre sonra size ek gelir kapısı açacağız. Yani puanlarınızı nakite çevirebileceksiniz.

Sisteme ilk üyeliğiniz ile birlikte size 20 puan hediye ediyoruz. Bu puan ile sistemden soru sorabilirsiniz. Her sorduğunuz soru için 10 puan ödersiniz. Puan kazanmak içinde diğer sorulara, şikayetleri beğenerek, yeni şikayetler bildirerek puan toplayabilirsiniz. Eğer sorularınız ve şikayetleriniz başkaları tarafından da puanlanırsa kazanmaya devam edersiniz.

Sistemi ciddiye alır ve üyelerin sizi takip etmesini sağlarsanız puan kazanmaya devam edersiniz.

  • Rozetler ve Puanlar : Sistemden puan kazandıkça rütbeniz de artmaktadır.

Paraparala rozetler

ParaParala Şikayet Bölümü Betadır

Şuan için test aşamasında olduğumuzu bilmenizde fayda var. Amacımız sizlerin şikayet, yorum ve sorularınızı paylaşabileceğiniz ortak bir platform türetmektir. Sistemin faaliyetlerinde herhangi bir sorun yaşanmadığı takdirde çalışmalarımız sürecektir.

Şikayet Bölümü Başlıkları Ne İşe Yarar?

  • Sorular : Bu bölümden sorulan bütün soruları kategoriler halinde görebilirsiniz.
  • Şikayetler : Hangi sistemin kaç şikayet aldığını bu bölümden kategoriler halinde görebilirsiniz.
  • Şikayet Yaz : Herhangi bir sistem hakkında şikayetiniz varsa buradan kolay bir şekilde şikayetinizi bildirebilirsiniz. Unutmayin ki ParaParala bütün sistemler tarafından takip edilmektedir. En hızlı şekilde yetkililer şikayetinizi çözecektir.
  • Soru Sor : Herhangi bir sistem hakkında sorularınız varsa buradan sorabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz