ParaParala Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

ParaParala.com Künyesi (Konu 25.04.2017 Güncellendi)

Kuruluş Tarihi :  28 Mart 2017
SSL Sertifika :  Var
Topluluk :  Hatırı Sayılır Kitlesi Var
Ödeme Puanı :  Aylık 300 TL Gider
Depo :  100 GB
Para Yatırma :  Para Toplamıyoruz
Para Çekme :  Kasamız Yok ki 🙁
Bonus :  Takip Edeni Kurtarıyoruz
Site Dilleri :  Türkçe
Telefon :  Yok
Mobil :  Tüm İşletim Sistemleriyle Uyumluyuz
E-Posta :  destek@paraparala.com
Canlı Destek : Yok

AVANTAJLAR

 • Tarafsız, Objektif
 • Sorgulayıcı
 • Eleştirir, Eleştirilmeyi İster
 • Şirketler ile Oyuncular Arasında Köprüdür
 • Umut Tacirleri İle İş Birliği Yapıp Referans Kasmaz!
 • Aylık Bütçesi 300-500 Arası Gariban Payı
 • Bütün Verilerimiz Kendi Sunucularımızdadır Başkasına Minnet Etmeyiz
 • Türkiye’nin Oyun Sektöründeki İlk ve Tek Affiliate Sistemi
 • Ziyaretçileri Rahatsız Eden Pop-up Reklamları Kabul Etmez

DEZAVANTAJLAR

 • Canlı Destek Yok (Maillere Zor Yetişiyoruz)
 • Telefon (Tam Zamanlı Çalışanız Maalesef)
 • Fazlasıyca Kuralcı Bir Ekip
 • Henüz 4 Kişilik Ekipten Oluşuyor
 • Şirket Olacak Bütçeyi Biriktiriyor

ParaParala Nedir?

ParaParala, Oyun sektörü ağırlıklı olmak üzere internetten para kazanmak isteyen insanlara bir nevi doğru yol göstermek için kurulmuş bir Affiliate sistemidir. Affilate, tanıtım, reklam manasına çıkan gelir elde etmek amacıyla kurulan platformlardır diyebiliriz. Ayrıca uluslararası bir sektördür Affiliate Marketing.

ParaParala.com ‘un Amacı Nedir?

Son zamanlar artış gösteren online oyun dolandırıcılığına karşı insanları koruyabilmek, uyarabilmektir. Sektörde rakip firmalar birbirlerine çamur atmaya başladıklarında onları da koruyabilmektir. Ekstra bir amacımız daha var. İyi bir şirket olup ”GÜVEN” kelimesinin sizlere ne anlam taşıdığını anlatmaktır.

ParaParala.com Hangi Oyunları Tanıtır?

Hiçbir şeyin %100 garantisi yoktur fakat bu sektörde sizlere bir yol göstermemiz gerekiyorsa bu elbette yatırım yapmış şirketler önceliklidir. Şirket olmayanlar internet üzerinden oyun, uygulama gibi kandırıcı yöntemler ile para kazanamazlar. Kazandıkları takdirde vergiye mükellef olmak zorundalardır. Sizlere geçer not verdiğimiz oyunların tamamı Vergi TCKN no, Mersis No yada Ticari Sicil No gibi unsurların sorgulanması ile oluşmaktadır. Kesinlikle hiçbir oyun ile bağımız, bağlantımız yoktur.

ParaParala.com Reklam Çalışmaları

Sağda solda banner reklamlarımızı görebilirsiniz. Künyemizde de belirtmiş olduğumuz gibi aylık 300-500 arası değişen ufak yatırımlar ile başladık. Daha iyi bir hizmet verebilmek, teknik ekibimizi geliştirip, genişletebilmek için sitemizde yan, üst, sayfa içi vb. bannerlar ilerleyen zamanlarda alınarak reklam geliri elde edilecektir. Lakin sizleri rahatsız edecek sürekli açılan pencereler (pop-up), bir yazıyı tıkladığınızda başka sayfaların açılması gibi reklamlar kesinlikle alınmayacaktır. 300-500 TL aylık yatırım ile devam ederiz ama sizleri üzmeyiz. Çünkü bizlerde sizler gibi dolandırıldık zamanında!

ParaParala.com İletişim

İletişim bilgilerimizi kısıtlı paylaşıyoruz. Tam zamanlı çalışanlar olduğumuz için ParaParala iletişim bilgileri olarak sadece e-posta ve iletişim formu kullanılmıştır. Şuan için mail trafiğimiz bile beklediğimizden çok olduğu için telefon ve canlı destek birimleri kuramıyoruz. Zaten 7/24 hizmet veren para kazandırdığını iddia eden bir sistem olmadığı için teknik sıkıntılar yaşamıyorsunuz. Şuan için maillerinize ve facebook üzerinden göndermiş olduğunuz mesajlara anında cevap veriyoruz.

ParaParala Şikayet

Bizi bize şikayet etmeniz bir anlam taşımıyor gibi gözüküyor. Kimi kime şikayet ediyorsunuz ulen! diyebiliriz. Lakin sizlerin ParaParala şikayet metinlerinizi inceliyoruz. Cevap veriyoruz, yorumlarınızı onaylıyoruz. Bizi eleştirme hakkına sahipsiniz! Yazdığımız, belirttiğimiz her cümlenin yanıtını verebiliriz. Hatalarda yapabiliriz. Hatamızı bizlere haklı yanınız ile gösterin sizlerden, ziyaretçilerden özür dileyelim. Erdemlikten uzak değiliz.

ParaParala Teknik Sistemimiz

ParaParala 4 kişiden oluşmaktadır. İncelemeler ve analizler tarafımızca yapılmakta olup fikir havuzunda değerlendirilmektedir. Sitemizin SEO çalışmaları tam anlamı ile yapılmamıştır. Henüz ayıramadığımız bütçeler arasında yer almaktadır. Şimdilik kendi bilgilerimiz ile Google indexlerinde zaten zirveye doğru gidiyoruz.

ParaParala Gizlilik ve Teknik

ParaParala sunucuları Türkiye’dedir. Sunucu bilgileri ve IP bilgilerini gizli tutmaktadır. Olası saldırılara karşı önlem amaçlı CloudFlare, ve Firewall önlemleri almıştır. Ekstra Layer3 ve Layer 4 yurtdışı koruması vardır. SSL sertifikamız şuan için sadece Google amcaya sevimli gözükmek için fakat ilerleyen zamanlarda ihtiyacımız olacak. Bugün sizler hiç farkında olmadan sunucularımızı taşıdık. Ve sitemiz açıkken yaptık bunu! Sorunsuz bir taşıma gerçekleştirdik. Sunucu kalitemiz %200 daha da üst düzeye çekildi.

ParaParala.com Yenilikler Olacak mı?

ParaParala.com, önümüzdeki günlerde birçok yenilik ile gelecek. Sizler sadece burada inceleme yapmakla kalmayacak aynı zamanda eğlenecek ve kazanacaksınız.

 • Üyelik Sistemi : Sistemimize üyelik sistemi eklenecektir.
 • Yatırmadan Kazanacaksınız: Bu biraz ilginç gelebilir fakat farklı bir sistem üzerinde çalışmalarımız sürüyor. Sizlerden para almadan, sizlere onu paylaş, bu görevi yap demeden kazandırabiliriz!
 • Oyunlardan Daha Fazla Kazanacaksınız : Ön görüşmelerini tamamladığımız bazı güvenilir oyunlar ile ekstra bonus kazanabilmeniz için anlaşmalar yapılacaktır. ParaParala referansı ile yatırım yaptığınız oyundan %100’e kadar kazanacaksınız. Haliyle şişen ParaParala referansları oyunlarda referans yarışmalarında ödüller almamızı sağlayacak. Bu kazançları burada çekiliş ile sizlerle paylaşacağız.

ve çok daha fazlası olacak.. Bizleri takipte kalın.

 

[review]

1 YORUM

 1. Paraparala ile çalışmak bende bir ekip üyesi olmak isterim.Üniversite son sınıf öğrencisiyim.Bolca vaktim var.Maillere cevap vermek gibi bir çok şeyde katılım sağlayabilirim.Çok sıkı bir takipçinizim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz