ParaParala Yarışma

ParaParala 1.Ödüllü Yarışması Başlıyor

Myiyo reklam FreeLira728x90-2

ParaParala 1.Ödüllü Yarışması Başlıyor. Sizlerden tek kuruş almadan sizlere ufakta olsa bir başlangıç hediyesi vermek istiyoruz. Biliyoruz ki 1 aydır göstermiş olduğumuz çabaları ve çalışmaları çok sevdiniz. Sizlerin güveni olduk. Aynı zamanda düşmanlarımızda oldu haliyle. Sizleri kandıran herkes bizi düşman olarak görüyor. Biz dostlarımızla bu ufak yarışmayı tertipliyoruz.

ParaParala Yarışma İçeriği

Bugün itibariyle sizler için üyelik kayıtları almaya başladık. Üyelerimiz ile çok daha yakın, çok daha arkadaşça bağlar kurup onlara ufakta olsa bir katkı sağlamak istiyoruz.

03.05.2017 itibariyle kayıt olan arkadaşlarımızın üyelik bilgileri dahilinde ufak bir çekilişe tabii tutacağız. Tabi bu çekilişin sonucunu siz belirleyeceksiniz.

Yarışmaya Nasıl Katılırım?

1- Paraparala.com/kayit adresinden sisteme kayıt olun. (Bilgilerinizi Eksiksiz Doldurun Size Ulaşmamız Gerekecek)

2- 10.05.2017 Saat 18:00 ‘a kadar kayıtlı olan arkadaşların tamamı yarışmaya katılmaya hak kazanırlar.

3- 10.05.2017 18:01 ve sonrası kayıt olanlar yarışmaya katılamazlar.

4- Bu süre içerisinde yarışmaya katılan herkesin ismi sitemiz üzerinden yayınlanır.

5- Çekiliş yapmıyoruz. Sizler kendi çevrenizden arkadaşlarınızı, yakınlarınızı ankete dahil ederek sizi oylamasını sağlıyorsunuz.

6- Yarışma başlangıç tarihimiz 11.05.2017 Akşam 20:00 itibariyle başlayacaktır. 24.05.2017 tarihinde akşam 23:59’da son bulacaktır. Bu iki haftalık süreçte en fazla oy alan yarışmacı 100 TL kazanacaktır.

Yarışma Gereksinimleri ve Yasaklar

  • Yarışmaya herkes katılabilir.
  • Üyelik profiline bilgilerin doğru girilmesi zorunludur.
  • 24.05.2017  23:59 da kazanan belli olacağından iletişim bilgileri veya kişiye ulaşamamamız gibi bir durumda otomatik olarak 2.sırada yer alan ödülünü alır.
  • Her IP sadece 1 oy verebilecek şekilde ayarlanmıştır.
  • VPN kullandığınız takdirde sistemden banlanır ve diskalifiye olursunuz.
  • Yalnızca Türkiye IP ‘leri sisteme yansımaktadır.

Yarışmadan Kazandığım Parayı Nasıl Alırım?

Yarışmadan kazandığınız parayı sizin belirlemiş olduğunuz banka hesabına Havale/EFT veya Papara hesabınıza 26.05.2017 ‘de yatmış olacaktır.

 

ÖNEMLİ NOT: Bu yarışma sadece bir başlangıç. 100 TL reklam çalışması yapıp sitemize hit kazandıracaktık. Sonra bu parayı neden içimizden birisine vermeyelim diye düşündük. Bu yarışma ile birlikte zaten sizlerin sayfamıza yönlendireceği insanlar ile biz bu reklam giderlerine ihtiyaç duymayacağız. Dolayısıyla ParaParala büyüdükçe ödüller büyüyecektir. Sadece 1. olana değil ilk üç yada ilk 5 e ödüller dağıtacağız.

ParaParala.com olarak hepinize başarılar diliyoruz.

 

YARIŞMA GÜNCELLEMESİ 09.05.2017

1nci olan arkadaşımıza 100 TL verecektik. Sonraki 10 kişiyi çekilişe alacağız ve bir kişiye daha 50 TL vereceğiz. Yarışma gününe kadar ekstra sürprizler yapabiliriz. Takipte kalın.

GÜNCELLEME DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz