ParaParala Çekiliş
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Merhaba ParaParala takipçileri. Sizlerin referans gelirleri ile ufak ufak kazanmaya başladık. Geçtiğimiz günlerde kazandığımız 75 TL yi sokak hayvanlarına aktardık. Bugün ufakta olsa bir bakiyemiz var. Ne yapsak diye düşündük ve sizlere dağıtmaya karar verdik.

Küçük ama bizim için büyük. Bugüne dek referans kasanlar bir kuruş vermedi sizlere. Aksine dolandırılmanızda ön ayak oldular. Bizde bu işin daha farklı işleyeceğini biliyoruz.Ve sizden yapmanızı istediğimiz şey çok basit.

Bugün referans gelirlerinden elde ettiğimiz 50 TL yi facebook fan sayfamıza reklam verip etkileşimi arttırmayı düşündük. Malum amacımız çok daha fazla insana ulaşıp dolandırılmalarına engel olmak. Bu yüzden kitle önemli. Ve Facebook bir süredir paralı reklam verebilmek için sayfaların etkileşimini zayıflattı. Dolayısıyla sayfalar öldü.

Facebook’un bu kapitalist oyununa karşı bizde bir oyun oynayalım dedik ve sizlerle aynı performansı yakalayıp bu parayı size vermeyi düşündük.

Yarışma Katılım Koşulları

  • Yarışmaya katılım ücretsizdir.
  • Facebook fan sayfamızdaki derecelendirmeye girerek ParaParala hakkındaki düşüncelerinizi yazmanızı ve bize puan vermenizi rica ediyoruz.
  • İstediğiniz puanı vermekte özgürsünüz. 1 yıldızı hakettiğimizi düşünen 1 puan verebilir. Sizleri bu konuda şartlamıyoruz.
  • Facebook sayfamızı beğenmek zorunda değilsiniz.
  • Yarışmaya minimum 10 kişi katılması tek şartımızdır. (Reklama değsin değil mi arkadaşlar? Bizim tanınıp insanlara ulaşmaya, sizinde ufakta olsa paraya ihtiyacınız var. 25 tl için bir oyunda günlerce yardırıyorsunuz.)

Saat 23:00 ‘da canlı yayın yapacağız ve çekiliş ile

  1. olana 25 tl
  2. olana 15 tl
  3. olana 10 tl  göndereceğiz.

Gönderim yöntemlerimiz : Papara, Enpara, Banka Havalesi/EFT

NOT: Önceden sayfamızı değerlendirmiş birkaç arkadaşımız mevcut. Bu bildirimi alan olursa Facebook fan sayfamıza yazarak onlarda katılabilirler.

Şansınız Bol Olsun | ParaParala Ekibi

YARIŞMAYA HEMEN KATIL

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz