Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Sultangame Anonim Şirketi bünyesindeki parakent ödeme sorunu yaşatmaya başlamıştır. Oyuna yatırımlarınızı şimdilik durdurun. Henüz 3. ayında olan şirketin ödemelerinde yaşanan sorunlardan dolayı birçok şikayet tarafımıza ulaşmıştır. Bizde aynı şekilde ödeme talebi verdik yanıt alamıyoruz.

ParaKent Yatırım Durdurulsun

Geçtiğimiz hafta ödemelerin bundan sonra çarşamba günleri yapılacağı belirtilmişti. Fakat bugün perşembe günü olmasına rağmen biz dahil birçok kişinin hesabına aktarım olmadığını gördük. Site içi canlı destek bir kullanıcı ile girdiği görüşmede BTK tarafından hesaplarının denetim altında olduğunu belirtmiş. Bunu site içi canlı destek ile görüşmemizde de doğruladık. BTK ‘ya şikayet edilen sistemin denetim altında olduğundan dolayı bütün üyelerin bilgileri istenilmiş ve soruşturmaya dahil edileceği öğrenilmiştir.

Şuan için ödeme yapılmasına engel olan durum nedir bilinmiyor fakat sitenin bu durumda kapatılması kaçınılmaz bir gerçek. Bu yüzden de yeni yatırımlar yapılmaması doğru değildir. Çıkışı durdurulan bir banka hesabına giriş yapılması da yanlıştır. Parakent şikayet bölümüne şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Durum açıklığa kavuşana kadar sisteme yatırım yapılması önerilmez!

Parakent Ödeme Sorunu

6 YORUMLAR

  1. Destek mesajlarına cevap vermiyorlar. 15 gündür yanıt bekliyorum ben. Nereden yazıp iletişime geçmek istersem bir dönüş alamadım. Kesinlikle uzak durun !!!

  2. İşte beklenen mesaj da ekran da belirdi. Site kapatıldı, galeribank hakkında yazdıklarımıza hala bir yanıt alamadık ama paraparala ekibinden yanıt beklemekteyiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz