Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Parakent ödeme sorunu başladıktan kısa bir süre sonra yine para toplamaya başlamış ve ödeme sorunu olarak BTK tedbiri denilmişti. Birçok kişiyi Bilgi Teknolojileri Kurumu tarafından denetlendiklerini ve bu yüzden ödeme yapamadıklarını belirten sistem herkesi ayakta uyutuyor. Devlet birimlerini de sahtekarlığa alet eden Sultan Game A.Ş. kaçtı gitti diyebiliriz.

ParaKenet BTK Soruşturması

Daha öncesinde de söylediğimiz gibi bu oyunlara veya yatırım sitelerine BTK yani Bilgi Teknolojileri Kurumu bakmamaktadır. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından denetlenen oyun ve yatırım siteleri Tüketici Hakları Kanunu çerçevesinde yargılanmaktadır. Peki BTK ne alaka?

Özel olarak tasarlanmış bir index olduğunu söylemek mümkün. Tedbir amacı ile BTK engellemesi almış siteler bilindiği üzere BTK ‘nın sitesi üzerinde sorgulanmaktadır.

Parakent BTK Sorgusunda ise karar aşağıda yer almaktadır. Parakent kapandı mı sorusuna net cevap Parakent dolandırıcılığı denilebilir!

Görmüş olduğunuz üzere BTK tarafından alınan bir tedbir kararı yoktur. Yani BTK tarafından hiçbir şekilde müdahale edilmediğini görebiliyoruz. Durumu çok daha net anlamanız için daha önce engellenmiş bir sitenin sorgusunu da aşağıda görebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz