Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

ParaKamp Online isimli oyun Nisan 2017 ‘den beridir açık. Fakat oyunda karışık bazı şeyler var ve bu yüzden sizleri uyarmak istedik. Oyun ilk kurulduğunda çiftlik oyunu idi. Tavuklar, inekler vs. tasarım aynı lakin içeriklerde ciddi değişiklikler var.

Öncelikle anlamış olduğumu kadarıyla bu oyun o gün bu gündür yapım aşamasında. Oyun ödeme almıyor belki ama tuhaf bir rastlantı var ve bunu sizlerle paylaşmaya karar verdik. Öncelikle bu oyuna üye falan olmayın boş yere zaten bir şey yapamazsınız. Oyun profilleriniz sıfırlanmaktadır.

ParaKamp Online İlginç Rastlantı

Oyuna normal bir şekilde giriş yaptık ve bonusları kontrol ettik. Esas ilginç olan burasıydı. Link kısaltma servisine tanımlanmış link sahte oyunlardan birisi olan minikciftlik oyununa yönlendiriliyordu! Orada belirtilen linkleri sadece oyun yönetimi ayarlayabilir. Belli ki unutulmuş bu detay iki oyunun bağlantısını ortaya çıkarıyor. Hangi oyun kendi bonusunda başka bir oyuna dış link verir ki?

ParaKamp online yakın zamanda belli ki sisteme dahil olacak. Anlaşılan o ki minikçiftlik bu şekilde karşımıza çıkıyor. Oyun başlamadan bitmiştir haberiniz olsun!

UYARI | | ParaParala Yönetim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz