ParaGöz Çiftlik İnceleme ve Analiz - Güven Vermeyen Oyun
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

ParaGöz Çiftlik Künyesi (Konu 20.04.2017 Güncellendi)

Kuruluş Tarihi :  04 Nisan 2016
SSL Sertifika :  Yok
Topluluk :  Birlik Var
Ödeme Puanı :  Yok
Depo :  Yok
Para Yatırma :  Sistem Arızalı
Para Çekme :  Sistem Yok
Bonus :  6 adet Bonus
Site Dilleri :  Türkçe
Telefon :  Belirtilmemiş
Whatsapp :  Yok
E-Posta :  info@paragozciftlik.com
Canlı Destek : Yok

AVANTAJLAR

 • Bonus Sistemi Bol

DEZAVANTAJLAR

 • Ticari Kayıt Yok
 • Vergi Levhası Yok
 • İletişim Yok
 • Yaşam Süreleri Var
 • SSL Sertifikası Yok
 • Site Scripti Ücretsiz ve Kopya
 • Yatırımsız Kazanmak Zor
 • Whois Bilgileri Gizli
 • Güvenilir Değil
 • Bu Oyun KAPANIR!

Paragöz Çiftlik Oyunu Nedir?

Paragöz Oyunu 04 Nisan 2017 tarihinde alan adı alınmış ve 10 Nisan 2017 itibariyle aktif oyun hayatına başlamıştır. İnternetten oyun oynayarak para kazanmak isteyenler için bir alternatif olarak belirtilmiştir fakat değildir.

ParaGöz Çiftlik Oyunu Nasıl Oynanır?208

Oyuna ilk başladığınızda size 25 tl değerinde tavuk hediye ederler. Ondan elde edilen yumurtaları satarak kredi elde edersiniz. Elde edilen krediyi nakite tamamlayıp 25 TL yi tamamladığınızda yeniden bir tavuk alabilirsiniz. Minimum para çekme bakiyesi 20TL olarak belirlenmiş. Oyunda depo sistemi, ödeme puanı yoktur. Yatırımsız oynamak isterseniz size verilen tavuk ile günde 0,12 ₺ üretirsiniz. 167 gün sonra yatırımsız 20 tl çekebilirsiniz. Yaklaşık 6 ay 20 tl için düzenli oynar mısınız? 25 TL yatırım yapsanız bile bu süre 3 ay’a inecek sadece masrafınızı karşılaşamaya yetecektir!

ParaGöz Çiftlik Oyunu Teknik Hatalar

Oyun tasarımını ücretsiz dağıtılan scriptlerden editlenerek kurulmuştur. Warez (Korsan, telif hakkı olmayan) tema girişine baktığımızda kapanan online kümes isimli oyun ile birebir aynı tema olarak dikkatlerden kaçmıyor. Editlemelerdeki hata da dikkatimizden kaçmıyor. (Copyright © 2016-2017 ParaGöz Çiftlik.com) 2017 yılında kurulmuş bir site copyright tarihini önceki tarihlerde belirtemez. Bu 90 yılında açılan liseden 89 yılında diploma almak gibidir. Site kurucuları zaten 04.04.2017 tarihinde kurulduklarını belirtiyor. Bu alan adının satın alındığı tarihtir. Copyright yani oyunun herhangi bir telif hakkı yoktur.

Paragöz Çiftlik oyunu para kazandırma mantığı tamamen yatırıma dayalıdır lakin oyunun amatör kişiler tarafından yönetildiği açıkça belli olmaktadır. Oyun içi para yatır bölümünde sistem hatası var. Herhangi bir yöntem gözükmüyor. Bomboş bir sayfa. Para çek kısmında da herhangi bir yöntem belirtilmemiş. Talep oluşturma formu yada yöntemlere özel çekim eklentileri mevcut değil.

ParaGöz Çiftlik Oyunu Güvenilir mi?

En sevdiğiniz bölümlerden birisi oyunun güvenilir olup olmadığını bilmek. ParaGöz çiftlik oyunu güvenilir mi? Biz herhangi bir güven göremedik. Acemice kurulmuş bir tasarım üzerinden iletişimin tek adresi facebook fan sayfası olan yer. Ticari sicil kaydının olmadığı, vergiden kaçtığı açıkça ortada. Çok uzun bir ömrünün olmadığını söyleyelim. Henüz 2 haftalık bir site ve bizler sizi en başından uyarmak istedik. ParaGöz Çiftlik Kapandı başlığı atarız bir süre sonra! Yapılan 20-30 liralık ödemelere inanmayın. Hepsi blöf!

EDİTÖRÜN YORUMU
Paragöz Çiftlik Oyunu 
çok uzun sürmeyecektir. Amatörce işler yapıldığı ve kötü amaçla kurulduğu ortadadır. Bütün teknik ayrıntılarının gizli olması güven skorunu kafadan bitiriyor. Oyun henüz çok yeni bu kadar çabuk nasıl analiz edebildiğimizi merak edebilirsiniz. Bir sistemi kullanıcıya sunmadan önce ticari işlemleri bitirmek gerekir. Bugün ticaret odasına gidip biz böyle bir atak yaptık tutarsa gelir sicil kaydımızı yaparız diyebilir misiniz? Bugün oyun scripti kurup para toplamak çok kolay. Test amaçlı 2 adet site açıp sizlerle 5 dakika da nasıl yaptığımızı da anlattık. Paragöz Çiftlik oyunu güvenilir mi? Elbette hiç değil. Adı üzerinde tamamen Paragöz vatandaşların tekelindedir. Ve bu site de KAPANIR!

UYARI | | ParaParala Yönetim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz