Paradigy Kazançları
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Paradigy 22 Haziran 2018 tarihinde faaliyetlerine başlayan internetten para kazandıran sistemlerden birisi olarak hizmet vermektedir. 3. gününe iyileştirmeler ile başlayan Paradigy ile sende para kazan !

Paradigy Nedir?

İnternetten trafik değişimi ile para kazandıran bir sistemdir. Sizlerin tıkladığı web sitelerinin cüzdanınıza nakit olarak dönüşümünü sağlamaktadır. Güven konusunda hiçbir sorun yaşamayacağınız sisteme yatırım yapılmamaktadır. Web sitelerini görüntüleyerek puanlar kazanabilir ve bu puanları nakit paraya çevirebilirsiniz.

Paradigy Güncellemeleri

İlk gününde 2000 Puan = 1₺ olarak faaliyete başlayan sistem 1000 Puan = 1 ₺ olarak güncellenmiştir. Ayrıca sisteme dahil ettiğiniz her üye başı 0.1₺ olarak geliriniz 0.2₺ olarak yükseltilmiştir. İnternet sitelerini görüntülemeniz ise tamamen AutoSurf şeklinde yapılmaktadır. Dolayısıyla sistemi açık bırakıp başından ayrılsanız bile puan kazanabiliyorsunuz. Ayrıca alt çekim limiti 50₺ olarak yola çıkan sistem 20₺ ‘ye indirilmiştir.

Minimum 20₺ hesap bakiyenizde olduğunda çekim talimatı verebilir ve Papara yada Banka Havalesi/EFT yöntemi ile aynı paranızı alabilirsiniz.

Paradigy Nasıl Para Kazanırım?

Sistemde birkaç şekilde para kazanmak mümkün. Bu yöntemler ise şöyle

  • Davet Et Para Kazan : Sisteme size özel tanımlanmış linkler ile getirdiğiniz her kullanıcıdan 0.2₺ kazanç elde edersiniz. 5 Kullanıcı 1₺ yapar.. Bu sistemden faydalanabilmek için üstelik bir yatırım yapmanıza gerek yoktur.
  • Site Görüntüle Para Kazan : Bu sistemin esas noktası sizlerin web sitelerini görüntülemenizdir. Web sitelerini görüntüleyerek puanlar kazanır ve bu puanları nakit paraya çevirirsiniz. :Üstelik bu özellik tamamen otomatiktir. Yani bir defa tıkladıktan sonra olduğu gibi bırakın sistem kendi kendine Autosurf özelliği ile web sitelerini ziyaret etsin.
  • Web Sitelerinizde Tanıtın Para Kazanın : Paradigy sistemini anlatan bir tanıtım yazısı sitenizde yayınlayın. Yayınladığınız içerikte hem üyelik linkinizi paylaşın hemde Paradigy sizlere yapmış olduğunuz bu çalışma için puan yada nakit ödül versin.
  • Youtube Videosu Çekerek Para Kazan : Eğer bir youtube kanalınız varsa sistemi tanıtan bir video çekerek ekstra gelir sağlayabilirsiniz.

Paradigy Güvenilir mi?

İnternette olduğunuz her adımın para olduğunu unutmayın. Sistem elde ettiği gelirin %80 oranında dağıtmaya ve %20sini kendi kasasına koymayı hedeflemiştir. Sürekli değişecek olan kur sistemi ile her geçen gün kazançlar artacaktır. Paradigy güvenilir mi sorusuna ise ParaParala markası ürünü olduğunu söyleyebiliriz. Tamamen sizlere kazandıracak bir sistem olarak dizayn edilmiş olup internetten yatırımsız para kazandıran sistemler arasında yerini almıştır. Sistemin en önemli özelliği ise param yatacak mı, emeğim çöp olacak mı kaygısının olmamasıdır.

Sistem tamamen sizlerin web sitelerine trafik sağlamak, para kazanmak, referans üye bulmak mantığıyla kurulmuştur. Hem işleriniz kolaylaşacak, hem para kazanacaksınız. 10 yılı aşkın deneyim ve tecrübemizi ”Yatırımsızda para kazanmak mümkün” sloganıyla sizlere göstermeye geldik!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz