Para Kazandıran Uygulamalar
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Günümüzde birçok kişi akıllı mobil cihazlar kullanmakta ve hatta cihazlarına birçok ücretli uygulama da indirmektedir. Fakat bunlar maddi olarak hiçbir getiri sağlamaz. Eğer sizde ek gelir elde etmek ve para kazanmak istiyorsanız ve sürekli olarak akıllı telefonunuzu kullanıyorsanız bazı uygulamalarla oldukça kolay para kazanabilirsiniz.

İndirkazan Uygulaması

İndirKazan uygulamasını kullanarak, uygulama indirip, oynayıp, yorum yapıp para kazanabilirsiniz. Kazanılan ücretler her ayın ilk haftası eğer bakiyeniz 20,00 TL üzerinde ise hesabınıza gönderilir.

Yandex Toloka

Yandex, arama sonuçlarında makinenin yapacağı hataları en aza indirgemek ve size daha gerçekçi sonuçlar göstermek için Yandex Toloka sistemini geliştirdi. Türkçe olarak kullanabildiğiniz sistem, üyelerinin yaptığı değerlendirmeleri ele alarak arama motorunu optimizme etmeye çalışıyor. Kullanıcılar, sisteme dâhil olarak ve görevleri yerine getirerek kazanç elde edebiliyorlar. Görevler arasında 0,1 dolar, 0,2 dolar, 0,4 dolar ve daha değerlilerini bulmanız mümkün. Yeterince şanslıysanız, görevleri kaparak bir miktar para kazanmanız elbette mümkün.

AppNana

AppNana ile Google Play Store üzerinden uygulama ve oyun indirerek, yeni uygulamaları test ederek para ve hediye kartları kazanabilirsiniz. Ayrıca oyun tanıtım videolarını izleyerek de para kazanabilirsiniz.

Wild Wallet

Wild Wallet uygulaması üzerinden video izleyerek ve önerilen oyunları telefonunuza indirerek para kazanabilirsiniz. Biriken paranızı PayPal hesabınıza aktarabilir ya da Steam ya da Google Play’de kullanmak üzere hediye kartı olarak alabilirsiniz.

Whaff Rewards

Kendisini Google Play’deki en başarılı para kazanma uygulama olarak tanıtan WHAFF Rewards ile uygulama yükleyerek, oyun oynayarak para kazanabilirsiniz. Çok kişi tarafından tercih edilen bu uygulama ile, kazandığınız tutarı hesabınıza aktarabilirsiniz.

Bounty

Bounty ile ürün deneme, etrafınızdaki gizli müşteri menü fotoğrafı çekme gibi görevleri yerine getirin puan biriktirip puanlarınız 30 TL olduğunda ödemenizi alın.

Esport

İnternet üzerinden oyun oynayarak para kazanmak için esport oldukça iyi fikir. Esport oynayan genç oyuncular kalabalıkların önünde turnuvalar kazanarak her yıl altı haneli kazanç elde eder. Sizde esport oynayarak para kazabilirsiniz. Esport turnuvalarında verilen ödülleri görünce sizde hemen bu oyuna başlayacaksınız. Valve’nin 2011 DOTA 2 turnuvasını kazanan ekip bir milyon dolar kazandı. 2011 North American Star League Starcraft 2 turnuvasını kazananlara 100000 dolar verildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz