Para Kazandıran Oyun Nasıl Kurulur 1
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Para Kazandıran Oyun Nasıl Kurulur? Bu başlık hoşunuza gidebilir ilk gördüğünüzde. Son zamanlar yatırımsız para kazandıran oyunlar aracılığı ile para kazanmak isterken, yatırımsız oyun sitesinin de kurulabileceğini hatırlatmak isterim.

Para Kazandıran Oyun Nasıl Kurulur?

İlk olarak ihtiyacımız olan şey domain ve hosting

Domain (Alan Adı) = 30 TL
Hosting = 30-100 TL arası
Script = İnternette bedava bir sürü alternatif var
SSL = Bedava

Yani ortalama 100 TL ile bir oyun sitesi kurabiliriz.

OYUN KURULUM AŞAMALARI

Resimli bir şekilde yapılması gerekenleri tek tek anlatıyoruz. Elimizde Domain+Hosting+Script var.

  • 1.ADIM ; İlk olarak test etmek amaçlı almış olduğum alan adını sunucumuza tanımladık. Burası teknik boyut.

ParaParala 1

  • 2.ADIM ; Kurmuş olduğumuz alan adına bir adet veritabanı belirledik.

ParaParala 2

  • 3. ADIM ; Burada bir kaç oyun temamız var. Hepsini Rus sitelerinden ücretsiz indirdik. Birçok oyun zaten hazır yazılımları kullanmaktadır. Buradaki ”Golden GNO” kapanan farmpara isimli oyunun scriptidir. Biz değişiklik yapıyoruz ve army isimli oyunu yüklüyoruz.

ParaParala 3

  • 4.ADIM ; Oyunu sunucumuza gönderdik. Ortalama 45 saniye kadar sürdü. Buraya kadar yapmış olduğumuz işlemler 2 dakika sürdü.

ParaParala 4

  • 5.ADIM ; phpMyAdmin aracılığıyla sunucuya dosyalar gönderilirken sql dosyalarını aktardık ve iki farklı işi dakikalardan tasarruf ederek yaptık.

ParaParala 5

  • 6. ADIM ; Oyun kuruldu. Buraya kadar geçen süremiz 5 dakika yapmadı. Artık birde asker oyunumuz var. Şimdi işin teferruatlı kısmı var. Buradaki kodlama hatalarını düzeltip Türkçe’ye çevireceğiz. Sonrasında ödeme sistemlerinin de entegresinin hazır olduğu bu yazılımı piyasaya süreceğiz!

ParaParala 6

NOT: Bu savasahayir.xyz test amacı ile kurulmuştur. İnternetten para kazanmak için oyun oynamayı düşünen arkadaşlarımıza bu işin sandığınız kadar teferruatlı olmadığını ve her önüne gelenin oyun sitesi kurabileceğini anlatmak istedik. Kurulumu 5 dakika içerisinde hazırlayıp, 3 saatlik bir Türkçeleştirme çalışması ile sorunsuz işleyen bir oyun sunulabilir.

Piyasadaki birçok oyunun özel yazılım olmadığını ve şahıslar tarafından kötü amaçla kullanıldığını unutmayın! Elimizde birçok tasarım mevcut. Birçok oyun test edildi ve sorunsuz çalışıyor. Kendi kendimize ödeme bile yaptık.

Bizim size önerimiz para yatıracağınız oyunların güvenilir olduğundan emin olmadan yatırım YAPMAYIN! 100 TL oyun sitesine yatırım yaparak 3 ayda binlerce TL kazanmanın peşinde olanlar var.

ÖNEMLİ : KURDUĞUMUZ SİTELER TEST AMAÇLI OLDUĞUNDAN TÜRKÇELEŞTİRİLMİŞ ŞEKLİNİ YÜKLEMİYORUZ. 

oyun 2

oyun 2  oyun1

Para Kazandıran Oyun Nasıl Kurulur? (Resimli-Anlatım)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz