Para Fabrikam Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Para Farbikam (Konu 28.06.2017 Güncellendi)

Kuruluş Tarihi :   13 Haziran 2017
SSL Sertifika :   Var
Şirket Adı :   Doğrulanamıyor
Şahıs Adı :   Bilinmiyor
Vergi Dairesi :   Bilinmiyor
Hizmet Alanı :   Bilinmiyor
Ödeme Puanı :   Yok
Depo Limiti:   Yok
Bonus :   Yok
Para Yatırma :   E-Pin
Para Çekme :   Papara
Site Dilleri :   Türkçe
Telefon :  Belirtilmemiş
 Whatsapp :  Belirtilmemiş
 E-Posta :   Belirtilmemiş
 Canlı Destek :  Tawk To (Ücretsiz Yazılım)

AVANTAJLAR

 • Ödeme Puanı Yok
 • Depo Yok

DEZAVANTAJLAR

 • Şirket Adı Doğrulanamıyor
 • Bonus Yok
 • Para Yatırma Yöntemleri Az
 • Para Çekme Yöntemleri Az
 • Telefon Numarası Yok
 • E-Posta Adresi Yok
 • Whatsapp Yok
 • Güven Eksiği Fazla
 • ÖNERMİYORUZ

13 Haziran 207 tarihi itibariyle piyasaya sürülen Para Fabrikam oyunu internetten para kazanmak isteyenler için alternatif gösterilen oyunlardan birisidir. Fakat oyunda çok ciddi güven sıkıntıları vardır. Para Fabrikam oyunu henüz çok yeni bir oyun ve en başında güven sorununu veriyor.

Para Fabrikam Güvenilir mi?

Para Fabrikam giriş sayfasında başlayan olumsuzluklar sonuna kadar gidiyor. Oyunda iletişime dair telefon, mail, whatsapp hiçbir şey gözükmüyor. Site üzeri iletişim formu ve tawk.to ücretsiz müşteri temsilcisi eklentisi yerini almış. Birde facebook üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Oyunun şirket bilgilerine baktığımız zaman PARAFABRİKAM YAZILIM TARIM HAYVANCILIK TİCARETİ LTD ŞTİ olarak gözüküyor. İnternette bu şirketi arattığımızda veya Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi üzerinden sorguladığımızda böyle bir şirket çıkmıyor.

Çılgın Çiftlik Reklamını Yapmıştı

Son zamanların büyük dolandırıcıları olarak tabir edilen Atakhan bilişim adı altındaki çılgın çiftlik oyunu facebook fan sayfasında bu oyunun da reklamını yapmıştı. Daha fazla detay var.

Elbette bu kadarıyla sınırlı değil. Atakhan Bilişim’in kullanmış olduğu sunucu ve domain kayıt eden bayiye kadar aynı! Sihirli bahçem oyunu daha önce piyasayı dolandıran Atakhan Bilişim bünyesindeydi.  Registrar kayıtlarına baktığımızda aynı domain bayisinden alınmış. Bu denk gelebilir fakat Çılgın Çiftlik sayfasında reklamı paylaşılan paramadenim, para fabrikam ve zengin çiftçiler oyunlarının hepsinin aynı sunucularda barınması ve aynı domain bayii ile kayıt ettirilmeleri bu kadar da tesadüf mü olur ulan dedirtiyor!

Para Fabrikam İş Ortakları

Para Fabrikam oyunu giriş sayfasında iki adet iş ortağı gözüküyor. Güneş Tavuk Çiftliği ve Öztürkler Tarım. Ne kadar ilginç ki bu şirketlerin varlığı da sorgulamada çıkmıyor. Konya’da bu iş yerlerini sorgulattığımızda da resmiyette bir şey gözükmüyor.

Para Fabrikam Kimlik Bilgilerini Saklıyor

Kimlik bilgilerini saklamanın en kolay yönlerinden birisi e-pin veya son teklif kullanmaktır. E-Pin kullandığınız için isim verilmesine gerek yok. Veya Papara kullanıldığında isim vermeye gerek yok. Para yatırmak istediğiniz zaman karşınıza e-pin çıkıyor. Devamını editör yorumuna bırakıyoruz!

EDİTÖRÜN YORUMU
E-Pin üzerinden dolandırılmak çok kolay. Para Madenim isimli oyunun kullandığı e-pin sistemine baktığmızda Kıbrıs! Sunucu, domain Kıbrıs! Kıbrıs üzerinden ucuz diye alındığını düşünüyorsanır yanılıyorsunuz. Kıbrıs üzerinden dolandırmak çok daha kolaydır. Yani siz hangi mahkemeye başvuracaksınız? Kimi, hangi ismi şikayet edeceksiniz dolandırılırsanız? ParaParala bu oyunu hiçbir şekilde önermiyor! Gidip Kıbrısta dava açacaksanız yada Kıbrıs’ta oturuyorsanız yine bir şansınız olabilir! Biz uyarıyoruz!

UYARI | | ParaParala Yönetim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz