Para Çiftlikte Kapandı
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Para çiftlikte isimli oyuna girilmiyor diye oyun takipçileri arasında acaba dolandırıldık mı korkusu başladı. Son zamanlar artan online oyun dolandırıcılığından bir çoğumuz nasibimizi aldık. Para çiftlikte kapandı mı? Kullanıcılara iyi haberimiz var.

Para Çiftlikte Kapandı mı?

Para çiftlikte oyununa yaklaşık 24 saattir erişim sağlanamıyor. Çılgın Tavuklar, Büfemiz gibi oyunların piyasayı dolandırıp siteleri kapatmasından sonra oyunların giriş sorunları ister istemez tereddüte düşürüyor. Oyunun sosyal medya hesabından yapılan açıklamaya baktığımızda yaşanan teknik aksaklıklardan dolayı domain yani isim değişikliğine gidildiğini görüyoruz. Yaşanan sorunun çözümünü oyunun yazılım firması olan Ukash İnternet Hizmetleri Limited Şirketi, yeni bir sunucuya taşıdılar oyunu. Oyunun ismi değişti fakat eski veritabanının taşınması ile birlikte veri kaybı yaşamadan oyununuza devam edebileceksiniz.

Çiftlik Geliri Açıldı

Kapatılan para çiftlikte isimli oyun çiftlik geliri ismiyle yeniden açıldı. Eski oyundaki giriş bilgilerinizi yazarak giriş yapabilirsiniz. Çiftlik Geliri olarak düzenlenen oyuna alttaki butonu tıklayarak giriş yapabilirsiniz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz