Paradigy Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Paradigy sosyal paylaşım platformu bir ParaParala markası olarak faaliyeti olup sadece yatırımcılara, oyunculara özeldir. Yani internetten para kazanmak isteyenlerin buluşma noktasıdır. Paradigy sosyal paylaşım platformuna üye olarak istediğiniz sistemlerin gruplarını, sayfalarını oluşturabilir ve paylaşımlarınızı sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

Paradigy Nedir? Ne İşe Yarar

ParaParala markası tarafından piyasaya sürülmüş bir sosyal paylaşım alanıdır. Tasarım olarak Facebook sitesinin neredeyse aynı görünümüne sahip fakat geliştirilmeye açık bir sistemdir. Paradigy üzerinden gruplar kurabilir, sayfalar oluşturabilirsiniz. ParaParala ‘nın kitlesini kullanarak oynadığınız oyunlara veya yatırım sitelerine referans bulabilirsiniz.

  • Gruplar / Sayfalar Oluşturabilirsiniz : Ortak hedeflerinize göre bir grup yada sayfa oluşturabilir ve ortak hedefleriniz doğrultusunda bir araya geleceğiniz üyeler ile paylaşımlar, fikir alışverişleri gerçekleştirebilirsiniz. Yatırımcıların ve oyuncuların buluştuğu Paradigy paylaşım platformu sizlere sadece para kazanmak isteyenleri sergileyecektir. Grup yada sayfalarınıza yetkilendirmeler verebilir, sınırlamalar getirebilirsiniz. Ödeme dekontları, site görüntüleri yada reklamlarını ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz.
  • Mesaj Merkezi : Takip ettiğiniz kişiler ile platform üzerinden sohbetlerinizi gerçekleştirebilir, sohbetleri adlandırabilirsiniz. Dilerseniz sohbetlerinizi bire bir değil, birçok kişi bir araya gelerek gerçekleştirebilirsiniz.
  • Fotoğraf ve Video Paylaşımı : Dilediğiniz gibi bir profil oluşturabilir, istediğiniz web sitesinden video linklerini paylaşabilirsiniz. Sistem sizlere link paylaşımı konusunda herhangi bir kısıtlama yapmamaktadır.

Paradigy Sosyal Paylaşım Platformu Amacı

Bu platform internetten para kazanmak isteyen kullanıcılar, para kazandıran sistemler hakkında bilgiler alıp, fikirler edinmek isteyenler için kurulmuştur. Paradigy sitesine normal üyelik alarak katılabilir ve hemen paylaşmaya başlayabilirsiniz. Bugün açılan platform kısa süre içerisinde büyük kitlelere ulaşmayı başaracak ve sizlere katkı sağlayacaktır. Sistemin ilk üyeleri olarak şansınızı arttırabilirsiniz.

Paradigy Güvenilir mi

Paradigy Güvenilir mi?

Paradigy sitesi üzerinde gönül rahatlığı ile gezinebilir, paylaşım yapabilirsiniz. Sizlerin kimlik bilgilerine ihtiyaç duymadığımız için profillerinize sadece kullanıcı adı yazabilirsiniz. Paradigy arka planda sizlere ait bilgileri şifreleyerek depolamaktadır. Böylelikle sistem sizlerin geçmiş hareketlerini şifreli bir şekilde algılar ve sizlere normal bir şekilde sunar. Herhangi bir önemi olmasa da dikkate alacak kullanıcılar olduğundan Paradigy SSL sertifikalı olarak faaliyet göstermektedir.

Paradigy Şikayet ve Önerilere Açık

Site içerisinde yaşadığınız tatsız olayları report ederek yönetime ulaştırabiliyorsunuz. Kısa süreli bir incelemeden sonra site yönetimi gerekli çalışmayı sürdürecek ve gerekeni yapacaktır. Sosyal medya platformlarının link paylaşımlarını SPAM ‘a düşürmesi ile birlikte kullanılması her geçen gün zorlaşıyor. Dolayısıyla Paradigy sizlere eşsiz bir fırsat sunuyor. Paradigy şikayet konularınıza özen gösterecek ve önerilerinizi ciddiye alacaktır.

Tasarımı facebook ile aynı fakat işleyişi farklı olan Paradigy, sizlere kullanım kolaylığı sunacaktır. Üyelik yada herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız destek@paraparala.com adresine yazabilirsiniz.

Paradigy Mobil Uyumlu mu?

Akıllı cihazlarınızın internet tarayıcılarından bağlanabilir ve paylaşımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Paradigy mobil uyumlu bir site olarak çalışmaktadır. Henüz uygulama olarak sunulmuyor lakin çalışmaları devam etmektedir. Tüm akıllı cihazlar ile tam uyumlu bir şekilde çalışan platform kullanım pratikliği sunmaktadır.

Paradigy şuan için sizlere iki farklı dil seçeneği sunuyor. %100 oranında İngilizce ve %90 Türkçeleştirilmiş tasarıma sahiptir. Önümüzdeki günlerde dil seçenekleri geliştirilecek ve farklı ülkelerden de kitleler kazandırılacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz