pp Reklam
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Oyun siteleri, yatırım siteleri ve diğer şirketler için yeni bir döneme başlıyoruz. 2017 yılını geride bırakırken ParaParala web alanında şimdiden yerinizi ayırtmanızı önemle hatırlatırız. Sistemimizi 9 aylık bir periyotta sektörün öncü markası yapmayı başardık. 2018 yılına da sizlerin sponsorlukları ile bambaşka bir boyuta taşımaya devam edeceğiz.

ParaParala Sponsorluk Anlaşmaları

Geride bıraktığımız 9 ay içerisinde en alt tabakadan zirveye kadar çıkmayı başardık. Sponsor gelirleri ile döndürmeyi başardığımız çark her geçen gün katlanmaya devam etti. 2018 yılında başarılarımızı katlayarak ilerlemeye devam edeceğiz. Sistemimize bugüne dek olmuş olduğunuz sponsorluk desteği 2018 yılı itibariyle yeniden açılacaktır. 30 Aralık gecesi bitecek olan reklam alanlarında şimdiden yerinizi ayırtabilirsiniz.

ÖNEMLİ : Bugüne dek hiçbir şirkete ”Bize Reklam” verin demediğimiz gibi, 2018 yılında da sizler günü bitmek üzere olan reklam alanlarınız konusunda bilgilendirme istemediğiniz sürece bilgilendirme yapmamaya devam edeceğiz. Kendilerini ParaParala çalışanı olarak tanıtıp sizlere reklam pazarlamaya çalışanlara itibar etmeyiniz. Reklam pazarlama departmanımız yoktur ve resmi mail adresimiz destek@paraparala.com adresidir.

Sponsor reklam alanlarında yerinizi almak için destek@paraparala.com adresine mail atabilirsiniz. Web sitenizin ismini taşıyan mail adresinden atılan mailler (hotmail, gmail vb.) dikkate alınmayacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz