ParaParala Whatsapp
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

ParaParala yönetimi ve takipçileri arasında yapmış olduğumuz bir bilgi alışverişine istinaden ParaParala whatsapp grubumuza oyun siteleri, yatırım siteleri ve şirketlerin yöneticilerini davet ediyoruz. Whatsapp grubumuz üzerinde sistem yöneticilerine ortalama 15-30 dakika kadar zaman ayıracağız ve kullanıcıların sorularının sorulmalarını sağlayacağız.

Sistemine Güvenenleri Tanıyalım İstedik

Grup içerisindeki üyelerimizin istedikleri sistemler ile irtibat kuracağız ve whatsapp grubumuza davet edeceğiz. Davet neticesinde grubumuza davet ettiğimiz yöneticiler ile geçen görüşmelerin sitemiz üzerinde haberini yapacağız. Hangi sorular soruldu, hangi cevaplar verildi. Aynı zamanda sorulardan kaçacak yöneticileride sitemiz üzerinde sizlere okkalı bir şekilde bildireceğiz. Aylardır temizlediğimiz, toparladığımız bu mecrada bütün sistemlere kapımızı açacağız.

Öncelikle whatsapp gruplarını bildiğimiz ve irtibat kurmakta zorlanmadığımız sistemlerin yöneticilerini grubumuza davet edeceğiz. Sonrasında da sizlerin isteği üzerine ismini verdiğiniz sistemlerin yönetimlerine ulaşacağız.

NOT: Adli soruşturma içerisinde olan, hukuki sonuçları nihai karara varılmamış olan sistemler bu davetlerden muaftır.

Randevulu Sistem İle Alacağız

Sistem yöneticilerinin yoğunluğu göz önünde bulundurularak istedikleri gün ve saat içerisinde randevu alacağız. Bu süre maksimum 1 haftadır. 1 haftadan fazla olan randevular olumsuz değerlendirilecektir.

Şirket Yöneticilerine ve Sistem Yöneticilerine Sesleniyoruz

Bu nazik teklifimizi geri çevirmeyin ve tarafsız bölgemizde bulunduğunuz sistemi sorularla cevaplayın. Bu şekilde ya güvenleri kazanın, yada güvensizliğinizi gösterin. Biz size bir fırsat sunuyor ve misafirliğe bekliyoruz.

Paraparala whatsapp grubu

BU PAYLAŞIMIN ALTINA HANGİ SİSTEMİN YÖNETİCİLERİ YANIT VERSİN İSTİYORSANIZ YORUM OLARAK YAZABİLİRSİNİZ.

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz