Çiftlik Geliri Cuuzket SAnal Market
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Son zamanlarda yüksek popülariteye ulaşan oyunlar başta olmak üzere paraparala hedef gözetilerek sanal saldırılara uğradı. Fakat ParaParala bu konuda tecrübe ve deneyimlerini kullanarak bütün oyunlarla birlikte kendisini korumayı başardı!

Esas Hedef Çiftlik Geliri Oyunu

Geçtiğimiz hafta Çiftlik Geliri oyunu whatsapp grubuna giriş yapan bir grup oyun grubunda Cuuzket reklamları yaptı. Bu reklamların esas amacı iki oyunu karşı karşıya getirmekti. Yapılan reklamlarda Cuuzket oyun yönetimi tarafından gönderilmiş gibi bir imaj çizerek Çiftlik Geliri oyunu yönetimini harekete geçirdiler.

İki taraf ile telefon üzerinden uzun bir süredir irtibatta olduğumuz için böyle bir şeyi Cuuzket oyunu yapmazdı biliyorduk. Haksız rekabet peşinde olan oyunların bu saldırıları gerçekleştirdiğinden emindik. İki oyunu karşı karşıya getirdik ve tam da düşündüğümüz gibi bu oyunun iki tarafla bir alakası yoktu. Aksine durumdan Cuuzket haberdar bile değildi. Burada Çiftlik Geliri yönetiminin karşılık vermeden bizden bilgi almasıyla iki şirket karşı karşıya gelmekten kurtuldu.

Çiftlik Geliri ile Sanal Market Karşı Karşıya Gelecekti

Yaşanan hadisenin üzerine kısa bir süre geçti ve yeni bir dalgalanma oldu. Bu kez aynı saatlerde hem Çiftlik Geliri whatsapp grubuna hemde sanal market whatsapp grubuna reklamlar yağdı. Yine aynı yol izlendi. Çiftlik Geliri whatsapp grubunda sanal market, sanal marketin whatsapp gruplarında Çiftlik Geliri reklamları yapıldı. İki şirket karşı karşıya gelmeden Sanal Market bize ulaştı ve Çiftlik Geliri hakkında sert konuştu. Daha sorunu anlatmadan yaşanan hadiseyi söyledik. Aynı saat dilimi içerisinde eş zamanlı olarak yapılan bu reklam saldırıları ile müşteri çalma imajı vermeye çalıştılar. Fakat iki taraf ile yaptığımız görüşmede böyle bir şeyin olmadığını ve yine bir saldırı olduğunu söyledik. İki taraf birbiriyle sorunu çözdüler.

Ne Yapmaya Çalışıyorlar?

Bu durumun iki farklı nedeni olabilir. 1.si rakip şirketlerden birisi para ile adam tutabilir. Para ile reklam yaptıranlar olduğu gibi ortalık karıştırmak isteyenlerde olabilir. 10 kişiye cep harçlığı verirler ve yaptırabilirler. Bir diğer neden ise birkaç ergen eğlence amaçlı yapmış olabilir. Net olarak kimin yaptığı bilinmiyor fakat burada ParaParala isminin kullanılması dikkatleri çekiyor.

Sanal Market whatsapp grubunda yapılan saldırılar sonrasında yönetici ile diyaloğa giren birisinin sizi ParaParala’da deşifre ettireceğiz bekleyin demesi de ayrıca bir konu.

ParaParala Kimseyle İş Birliği Yapmaz!

ParaParala ekibi olarak uzun zamandır bu sektörün nabzı olduk. Birçok oyuncu arkadaşımızı dolandırılmaktan kurtardık, kimi oyunu karalanmaktan çekip aldık. Bazı blog ve forumlarında bizimle iş birliği içerisinde olduğunu söylediğini oyun şirketlerinden öğrendik. Bizlerin bu sektörde bağlı olduğu yada bizlere bağlı olan herhangi bir blog, forum, oyun yoktur. ParaParala bu yola tek başına çıktı ve tek başına devam etmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz