Online Kümes Kapandı
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Aralık 2016 yılında piyasaya giriş yapan Online Kümes oyununu geçtiğimiz günlerde incelemesini yapmış ve oyuna kapanır gözüyle bakmıştık. %18 oyun puanı verdiğimiz Online Kümes Kapandı! Oyunun güven sorunu yaşattığını ve 19 Nisan 2017’de yaptığımız inceleme ve analizler sonucunda kapanabilecek potansiyelde olan bir site olduğunu belirtmiştik.

Online Kümes Oyunu Taşınıyoruz Dedi Ama!

Bugün ana kaynaktan aldığımız bilgiye göre oyun m.bank.com adresine taşınıyor. Oyunun artık Online Kümes yönetimi ile bir alakasının kalmadığını söyleyebiliriz. Dolayısıyla dediğimiz çıktı ve Online Kümes kapandı. Hemen hemen aynı tarihte kurulan Para Çiftlikte oyunu içinde kapanır demiştik ve oyun el değiştirerek Çiftlik Geliri isimli oyuna geçmişti. Bir diğer kapanma potansiyeline sahip oyun sitesi olarak gördüğümüz Online Kümes artık tamamiyle Çiftlik Geliri isimli oyunun sahibi olan UKASH BİLİŞİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ bünyesine geçişini yaptı.

ONLİNE KÜMES İSİMLİ OYUNU İNCELEMEK İSTERSENİZ TIKLAYABİLİRSİNİZ.

Çiftlik Geliri Hızla Büyüyor

Para Çiftlikte oyununu onbinlerce TL ödeyerek satın alan ve ödeme bekleyen oyuncuların bütün ödemelerini üstlenen şirket, şimdide online kümes oyununu satın aldı. Yine yatırımlarını oyun üzerine yürüten Ukash Bilişim Hizmetleri, sektörün tam ortasında güven tazelemeye devam ediyor. Ukash yetkilileri ile doğrudan gerçekleştirdiğimiz telefon görüşmesi sonrasında aldığımız bu bilgileri sizlerle de paylaşmak istedik.

Yeni Oyunun İsmi M.Bank.com

Şuan yazılım işlemlerinin sürdüğünü ve çok kısa bir sürede hizmete sunulacağını öğrendiğimiz oyun birçok yenilik ve kampanya ile geliyor.

M.Bank’ta Neler Olacak?

Detayları en ince ayrıntısına kadar aldık fakat şuan için sizinle paylaşmayacağız. Yeni oyunu heyecan ile takip etmenizi istiyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz