Ongunluk BRKT Coin Kampanyası
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Uzun bir süredir hizmet veren Ongunluk oyunu geçtiğimiz günlerde oyun olmaktan çıkmış ve faaliyet alanını yatırım şirketi olarak devam ettirme kararı almıştı. Geçtiğimiz günlerde tasarımını ve işlevselliğini tamamen değiştiren Ongunluk, Brkt Coin sistemi ile kendi sanal parasını üreterek borsaya sunmaya hazırlanıyor.

Ongunluk Kampanya

Kampanya sadece 20.10.2017 ‘de geçerli olacaktır. Türkiye’nin açılacak olan SLCTurk borsasında yerini BRKT Coin olarak alacak. Solucan Al Sat projesi olan Dijital Borsa’da Ongunluk BRKTcoin ile dahil olarak geniş kitlelere açılmayı düşünüyor.

Solucan Al Sat ile birlikte çıkacağı yolda birçok ciddi yatırımcının sistemin kalitesine destek vermesi her iki şirket içinde olumlu bir sonuç doğuracağı beklenmektedir.

Kampanya detaylarını şirket şu şekilde duyurdu.

20 Ekim Cuma Günü Tüm ödeme yöntemlerinde %15 bonus
Bonus tutar TL olarak hesaplara anlık yansıyacaktır.
Bonuslar ile sadece BRKT Coin paketleri alınabilir.
Bonus çekilemez.
Ongunluk kampanyada değişiklik yapma ve istediği zaman kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.
Destek Hattı : 0850 302 0578
WhatsApp Destek Hattı : 0553 880 2885
Mail : destek@Ongunluk.com
https://ongunluk.com
ONGUNLUK – BEREKETİN ADRESİ

Ongunluk Brkt Coin güvenilir mi sorusunu aklınıza bile getirmeyeceğiniz bir borsanın geleceğine inandığımızı belirtebiliriz. Kasım ayının ilk haftası slcturk.com üzerinde açılacak olan borsada mutlu sona çok yaklaştık. 25 ekim’de yazılımın tamamlanacağı ve kasım ayının başına kadar testlerin tamamlanması bekleniyor.

Türkiye’de önemli bir adıma baş koyan şirketler Türkiye’nin yerli kripto paralarını piyasaya sürüyor. Şimdiden yapılabilecek yatırımların yaklaşık 2 ay kadar sonra birkaç katına ulaşması bekleniyor.

Dünyanın En Büyük Borsalarından Poloniex İle Görüşüldü

Uzun zamandır borsa altyapısının hazırlanılması bekleniyordu. Borsanın esas sahibi olan Solucan Al Sat yönetimi bu süreçte uluslararası hizmet veren Poloniex borsası ile ön görüşmeler gerçekleştirildi. Ön görüşmelerin olumlu geçtiğini ve global borsada slcturk ve brkt coin ‘in yer alınabileceği öğrenildi.

Eğer yerli koinler global borsada bir aksilik olmadan yayınlanırsa mevcut sistemde beklenilen kurların çok daha hızlı ve kısa sürede geçilebileceğini söylemek mümkün. Dünya çapında takipçileri olan Poloniex, birçok coinin yayılmasında büyük rol üstlenmiştir.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz