Bereket Coin Giriş
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Ongunluk 2018 yılına en iyi giriş yapan sistemlerden birisi olmayı başardı. Uzun zamandır hizmet veren şirket kullanıcılarının karşısına birçok yenilik ile çıkıyor. Her geçen gün adım adım gelişen sistem 15 Şubat tarihine kadar yapılan bütün yatırımlarda %10 ekstra bonus veriyor.

Ongunluk Trade Paketlerini Çıkartmıştı

Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru yıllık trade paketleri ile kullanıcılarının karşısına çıkan şirket 1 yıllık taahhüte güzel kazançlar elde etmemizi sağlıyordu. 2018 Ocak ayında ise bu trade paketlerinin aylık olanlarını sisteme dahil etti ve uzun süre beklemeye son verdi.

Ongunluk %10 Yatırım Bonusu

Bu kampanyadan sisteme kayıtlı üyeler ve yeni kayıt olacak üyeler faydalanabilir. Hangi yöntem ile yatırım yaparsanız yapın %10 bonus hesabınıza eklenir. Elde ettiğiniz bonus ile trade paketleri yada BRKT Coin alabilirsiniz.

Bereket Coin DestekOngunluk Arayüzünü Değiştirdi

İlk zamanlar ongunluk olarak bildiğimiz ve oyun sistemi olarak karşımıza çıkan şirket bir süre sonra dijital dünyaya koin segmentinde devam etme kararı almıştı. Bu değişiklik ile birlikte arayüzünü ve tasarımını komple yenileyen şirket şimdiyse bir kez daha arayüzünü değiştirdi. Son derece başarılı parallax 3d tasarımı ile göze gelen site kurumsal imajını tam olarak yansıtıyor.

Siteye ayrıca bugün eklenen canlı destek ile bir test yaptık saniye geçmeden yanıt geldi. Anlaşılan o ki yeni bir personel daha şirket bünyesine katıldı.

Geçtiğimiz günlerde Altayçeşme mah. DAP Royal Center D Blok No : 66 Maltepe/İstanbul adresinde merkez ofisini kuran şirket 0850 302 0578 destek hattından da hizmet veriyor.

Ayrıca çok yakın zamanda global sektörlerde yerini alacak olan BRKT coin kripto parası altyapı çalışmaları, cüzdan çalışmaları halen devam etmektedir. Şirket ayrıca ticari üye işyerleri, e-ticaret sistemi, brkt coin ile reel alışveriş, wallet cüzdan gibi birçok alanda varlığını hissettirecek. Çok güzel bir ilerleme kaydeden şirket şimdiye dek kullanıcılarına çok güzel kazançlar elde etmesini sağladı.

Geleceğin en iyi iş modellerinden birisi olacağını söyleyebileceğimi kripto para ve borsa dünyası şimdiden giriş yapanlara ciddi derecede kazançlar sağlayabilir. Siz neden BRKT Coin zengini olmayasanız?

2 YORUMLAR

  1. Merhaba:
    Ben Martın İlk haftası 12 bin TL yatırım yapmayı düşünüyorum.
    Yalnız elimde 3 seçenek var . Ongunluk – Çiflikbank – Anadolufarm Bu siteler ufak tefek yatırım var zaten. İçlerinde en cazibi Anadolufarm getiri açısından ama en az risk olan hangisidir sizce hangisine yatırım yapayım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz