Brkt Coin
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Uzun zamandır faaliyet gösteren ongunluk oyunu geçtiğimiz günlerde oyun dönemine son vererek yatırım şirketi olarak devam etme kararı almıştı. Değişen teknik ve tasarımsal değişikliklerin yanı sıra bir de resmi değişiklikler geliyor. Yatırım Şirketi ongunluk bundan sonra şahıs şirketi değil, limited şirketi olarak devam edecek.

Ongunluk BRKT Coin İle Kökten Değişiklik

Çok ciddi bir süreçten geçen ongunluk, önümüzdeki günlerde açılacak olan SLCTurk borsası üzerinde kendi coini olan BRKT Coin ile alım satımlara açılacak. Şimdiden çok güzel ön satışları gerçekleşen şirketten sizlerde şimdiden coinlerinizi satın alabilirsiniz.

BRKT Coin ile şahıs şirketi olmaktan çıkan şirket Limited şirketi olarak devam edecek.  Ongunluk Bilişim Tarım Hayvancılık Sanayi be Ticaret Limited Şirketi olarak değişecek olan şirket ciddi çalışmalarını sürdürüyor.

Ongunluk Limited Şirketi

Ongunluk BRKT Coin Satın Alan Avantaj Sağlıyor

Kasım ayı başlarında açılacak olan SLCTurk borsasında yerini alacak olan BRKT coin, ekim ayı içerisinde 60 kuruştan alınabiliyor. Borsada minimum 1 tl ile açılacak olan coin ön satışlarda size avantaj sağlayacak. Zaman kaybetmeden Ongunluk yatırım sistemine kayıt olarak coin alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz