Ongunluk Trade Paketleri
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Sektörün en iyi şirketlerinden birisi olarak faaliyet gösteren Ongunluk, bir süredir dijital dünyanın bütün imkanlarından faydalanarak güzergahını değiştirmişti. Kaliteli, emin adımlar ile ilerleyen şirketin 1 tane şikayetçisi bile yok! Ongunluk bir süre önce piyasaya sürdüğü haftalık ödemeli trade paketlerini kaldırıyor.

Haftalık Trade Paketleri Kalkıyor

Borsaya doğru yolunu saptırmadan devam eden şirket kullanıcılarına haftalık ödeme planlı trade paketleri sunuyordu. Bu paketler ile yatırımlarınızın karşılığını haftalık olarak alabiliyordunuz. Ongunluk giriş adresi üzerinden yapılan duyuruda ise

Değerli Üyelerimiz, 15 Mart 2018 tarihi itibariyle 2500,25000,50000 ve 100000 TL haftalık ödemeli Trade paketleri kaldırılacaktır.Bu tarihe kadar aldığınız paketler taahhüt süresince kazanç vermeye devam edecektir. Düşün, Tasarla, Hayata Uyarla! ONGUNLUK-Bereketin Adresi..

şeklinde belirtildi. Güzel bir satış grafiği yakalayan şirket çok yakında bu trade paketlerini kaldırıyor. Riski en düşük sistemler arasında olduğunu ve gönül rahatlığı ile bu paketlerden alabileceğinizi söyleyebiliriz.

Ayrıca şirketin KDV kesintisi hakkında da bir duyurusu mevcut.

KDV KESİNTİSİ

Değerli üyelerimiz;

15 Mart tarihine kadar yapılacak olan tüm Trade Paket alımlarında %18 KDV ŞİRKET tarafından karşılanacak olup, 15 Mart 2018 tarihinden itibaren EFT ve HAVALE ile yapılacak olan Trade Paket alımlarında %18 KDV kesintisi yapılacaktır.
Ayrıca, 15 Mart tarihinden sonra ki alınan Trade Paketlerinde ilk ödeme 15. gün yapılacak olup, ikinci ve diğer ödemeler 7 günlük periyotlar halinde haftalık ödeme hesabınıza yansıtılacaktır.

Düşün, Tasarla, Hayata Uyarla!
ONGUNLUK-Bereketin Adresi.

Ongunluk Trade Paketleri imkanından faydalanmanız için zaman daralıyor. Aşağıdaki butonu tıklayarak siteye kayıt olabilirsiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz