ParaParala Duyuru
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Paraparala.com web sitemiz üzerinden köklü ve ciddi değişiklikler yapmaya karar verdik. Çok kısa bir süre içerisinde faaliyete geçireceğimiz bu değişikliklerden sizlere bahsetmek istiyoruz.

ParaParala Yol Haritası Değişiyor

Paraparala bundan 5 buçuk ay kadar önce hayatınıza ticaret yapma mantığı ile giriş yapan bir affiliate (satış ortaklığı) sitesiydi. Tek bir amaç vardı para kazanmak! ParaParala yönetimi oyunlar tarafından dolandırılan kişiler tarafından kurulmuş bir ağdır. Fakat birçoğunuzun feryatları ile birlikte ticaret ağını unuttuk. Sizlerin sorunlarını çözebilmek için sizlerin desteği ile çok güçlü bir platform haline geldik. Günün 20 saati sizlerin sorunlarını çözebilmek için bütün şirketlerin dikkatini çektik. Birçok şirket bizim gücümüzün karşısında durmayı, kimisi yanımızda gözükmeyi tercih etti. Sizler için her şirkete gülmek zorunda kaldık. Karşılığında sizlerin sorunlarını en tatlı haliyle çözmeye çalıştık. 100ün üzerinde arkadaşımızın sorunlarını çözdük. Piyasada milyonlarca TL’nin çöpe gitmesini engelledik. Elbette yanılmalarımız oldu. Bunları inkar etmedik aksine hala sitemizde ilk haliyle dediklerimiz mevcuttur. İnkar etsek silebilirdik. ParaParala yüzünden kaybettikleriniz, sayemizde kazandıklarınızın yanında devede pire bile değil. Kendi sorumsuzluklarınız, yalan beyanlarınız yüzünden boş yere gece gündüz heba olduğumuzu farkettik ve bundan sonra oyunculara, yatırımcılara, şirketlere karşı duruşumuzu değiştiriyoruz.

Oyun Şirketleri ve Oyuncuların Dikkatine

Bundan sonra hiçbir şekilde hayır kurumu gibi hareket etmeyeceğiz. Oyuncular ile şirketler arasındaki köprülerin tamamını yıkıyoruz. Sorun yaşayan arkadaşlarımız bundan sonra ParaParala’dan değil, ulaşabilirlerse oyunların desteklerinden, iletişim kanallarından ulaşarak yardım isterler.

Puanlama Sistemi Güncellenecek

Puanlama sisteminde güncelleme kriterlerini değiştiriyoruz. Güvenilirlik kıstası tamamen kalkacak. Yazacağımız içerikler oyunun tanıtımı olacak ve kim ne anlarsa ona göre hareket edecek. ParaParala güven listesini görmek isteyen takipçilerimiz için ise çok yakında ayrı bir bölüm oluşturacağız. ParaParala’nın gerçek güven analizini görmek isteyenler ise ücretli olacak bu panelden faydalanabilecekler.

Reklam ve Banner Sistemi Değişiyor

Bugüne kadar sadece web alanımızın masraflarını çıkartacak boyutta reklam gelirleri elde ediyorduk. Yüksek puan alan oyunların gidişatına göre kafamıza göre ücretsiz reklam bannerları açıyorduk. Açtığımız bütün reklamlar tamamen kağıt üzerinde resmi belgesi olan şirketlerden oluşmaktaydı. Elde edilen ekstra bütün gelirleri de sokak hayvanlarına bağışlıyorduk. Fakat o bağışlarda bile gözü olanlar var. Bu yüzden ParaParala sistemini geliştirmek, büyütmek için sitemizde ücretsiz hizmet barındırmama kararını aldık.

Herkes Reklamını Ücret Karşılığında Verebilecek

1 – 10 ekim arası dünya hayvan hakları anısına gerçekleştirdiğimiz ücretsiz reklam çalışması sistemimizde ki son ücretsiz dayanışmadır. Ekim ayı itibariyle sitemiz üzerinde ticari olma şartı aranmayacak ve bütün reklamlar ”Paraparala web alanı giderleri, geliştirme ve paraparala projelerine destek” olmak üzere ücret karşılığında yapılacaktır. Sitemize reklam vermeniz için artık vergi levhasına, ticari sicil kaydına gerek kalmayacak. Aktif olarak oynadığınız bir oyunu bile referans linkiniz ile ücret karşılığında yayınlayabiliriz. Alınan reklamlar ”sponsor reklam” olarak sitemizde yayınlanacaktır.

Reklam çalışmalarınız sitemizde yayınlatmak için destek@paraparala.com adresine ve İLETİŞİM bölümüne yazabilir, sitemizde şimdiden yerinizi ayırabilirsiniz.

Herkese Bol Şans Dileriz
ParaParala Yönetim

2 YORUMLAR

  1. Çiftlik gelirinde bu aralar sıkıntı varken ve bir çok insan sıkıntıdayken sizin de arkanızı dönüp gitmeniz iyi olmadı zamanlamanız yanlış

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz