Ödüllü Tahmin Yarışması
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Cep telefonlarının her geçen gün hayatımızın daha önemli bir parçası haline gelmeye başladığı günümüzde, mobil uygulamaların değeri de bir o kadar artmaktadır. Birçok mobil uygulama geliştiricisi olan firma da buna bağlı olarak hem kaliteli hem de eğlenceli cep telefonu aplikasyonlarını piyasaya sunmaktadır. Mobil uygulama üreticilerinin son yıllarda üzerinde en çok durduğu konulardan birisi olan mobil uygulamalar aracılığıyla para kazanma hayalleri Ödüllü Tahmin gibi yazılımlar sayesinde umut tacirliğine dönüştü. İlerleyen günlerde ne gibi sıkıntılar doğuracak gün geçtikçe göreceğiz.

Ödüllü Tahmin Nedir?

İOS ve Android işletim sistemleriyle uyumlu olan Ödüllü Tahmin uygulaması, mobil uygulama alanında hizmet veren PEGI 3 tarafından geliştirilmiştir. Ödüllü Tahmin’de kullanıcılar, bir yandan çeşitli maçlar için tahminlerde bulunabilirken bir yandan da puan toplayabilir ve böylece biriken puanlarını farklı ödüllere çevirebiliyorlar.

Ödüllü Tahmin Nasıl Yapılır?

Ödüllü Tahmin kullanıcıları, uygulamaya girişlerini gerçekleştirdikten sonra yaptıkları her başarılı maç tahmini sonucunda en az 3 puan kazanabilir. Kazanılan bu puanlar, kullanıcı hesaplarında biriktirilebilir ve böylece yeterli seviyelere geldikleri zaman uygulamada yer alan mağazadan farklı ödüller ile takas edilebilir. Yine Ödüllü Tahmin ile oyuncular tahmin yapacakları maçları canlı canlı takip edebilir ve bunun yanı sıra sohbet bölümünü ziyaret ederek diğer kullanıcıların maçla ilgili yorumlarını okuyarak fikir edinme fırsatını bulabilir.

Türk oyuncularının özellikle mobil uygulamalar için sık sık başvurduğu yöntemlerden olan hileler, ne yazık ki zaman zaman Ödüllü Tahmin kullanıcılarının da aklını çelebilmektedir. Bu nedenle çok sayıda kullanıcı, internet üzerinde Ödüllü tahmin hile araştırarak kolay yoldan kazanç elde etmeye çalışabilmektedir. Fakat bu tür yöntemlerin sahte ve uygulanmaları halinde hem cep telefonlarına zarar verebilecek hem de cihaz sahiplerinin kişisel bilgilerini tehlikeye atabilecek zararlı yazılımlar barındırdıkları için oldukça tehlikeli oldukları söylenebilir.

Ödüllü Tahmin Güvenilir mi?

Odullutahmin.com adresi üzerinden ziyaret edilebilecek olan sitede ücretsiz şekilde üyelik alınabilmesi, bazı kullanıcıların kafalarında soru işaretleri oluştursa da, Ödüllü Tahmin’in uzun yıllardır müşterilerine sorunsuz şekilde hizmet verdiği söylense de çok çok yeni piyasada isminin duyulduğu bir gerçek. Uygulama çok fazla şikayete sahip olduğundan güven sorunları fazlasıyla var.

Para Kazandıran Diğer Uygulamalar İçin Tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz