Ödüllü Tahmin Güvenilir mi
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

2010 yılından beridir faaliyet gösterdiğini belirten sitenin domainin bile 19.02.2017 tarihinde alındığını görüyoruz. Oyunda son birkaç gündür peşpeşe gelen sorunlar vardı. Ödemeler yapılmıyordu, hesaplar banlanıyordu. Bugün birçok kullanıcı ödüllü tahmin için onlarca sayfa küfür oluşturdu.

Ödüllü Tahmin Ödeme Yapmıyor

Bir süredir takip ettiğimiz şikayetler uygulamanın para yatırmadığı ve puanların ödül almaya geldiği zaman silinmesi, kullanıcıların banlanması gibi sorunlardan oluşuyordu. Son 3 gündür başlayan yine bu sorunlar artık uygulamanın forumunda küfürlere kadar ulaştı.

Uygulama hakkında yapılan duyuru ise tam bir fiyasko

Hosting hizmet sağlıyıcımızdaki yaşanan sorundan ötürü sistem ve yedekleri silinmiştir tüm kullanıcılardan yasanan bu olaydan ötürü özür diler küçük bir özür hediyesi olarak oyuna devam eden tüm kullanıcıları ücretsiz olarak Samsung s8+ çekilişine otomatik katılımı sağlanıp yeni ödüller eklenecektir sisteme’

Uzun zamandır sektörde olduğunu belirten ve sitenin 2010 da isminin tescil ettiği belirtilen bir aldatmaca ile Ödüllü tahmin şikayet konularını arttıracak. Uygulama hakkında sizlere daha önce bahsetmiştik. Keşke denk gelip okumuş olsaydınız.

PARAPARALA GÜVENSİZ BİR UYGULAMA OLDUĞUNU YAZMIŞTI

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz