Ödüllü Anketler İle Para Kazanma

Ödüllü Anketler İnceleme

Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

ÖdüllüAnketler, dünya üzerinde bulunan farklı ülkelerde hizmet veriyor. Para kazandıran anket siteleri arasında yer alan bu sistem, Birleşik Krallıkta kayıtlı olarak Marketing VF LTD şirketi üzerinde ticari işlem yapmaktadır. Türkiye’de bulunan kişilere de kazanç elde etme şansı sağlayan site üzerinde, çeşitli anketleri doldurma karşılığında hediyeler kazanabiliyorsunuz. Para kazanma siteleri arayışlarında sık sık karşılaşılan bir isim olması, sitenin ön plana çıkmasına olanak sağlıyor.

ÖdüllüAnketler Kayıt Ol

Siteye kayıt olmak isteyen kişiler, tamamen Türkçeleştirilmiş sürümü tercih edebilirler. Üye olabilmek için cinsiyet, isim, soy isim, mail ve doğum tarihi gibi bilgileri girmeniz yeterli olacaktır. Üyelik formunda bulunan “Anket Siteleri Seçin” kısmında ise, size anket göndermesini istediğiniz şirketleri tercih edebiliyorsunuz. Seçilmiş olunan siteler, size uygun anket bulunduğunda mail ile bilgilendirmeler yapıyor. Para kazanma siteleri, genellikle pek çok spam mail gönderilmesine neden olabiliyor. Fakat Ödüllü Anketler bu konuda garanti vererek veri koruma yasasına uyum sağladığını belirtmektedir.

Ödüllü Anketler Nasıl Ödeme Yapıyor?

En fazla merak edilen konular arasında sitenin kullanıcılarına nasıl yöntemler ile ödeme yaptığı bulunuyor. Ödüllü Anketler sitesi üzerinden kazandığınız puanları farklı yöntemler ile kullanabiliyorsunuz. Bu yöntemler ise şunlardır;

  • Nakit Para
  • Amazon Hediye Çeki
  • Ücretsiz Ürün Gönderimi

Kayıt Oldum, Peki Şimdi Ne Yapmalıyım?

Yapılan kayıt işlemi sonrasında, tercih ettiğiniz anket siteleri üzerinden size mail gönderilmesini beklemeniz gerekiyor. Gelen mailler bazen spam klasörüne düşebildiğinden günlük olarak orayı da takip edebilirsiniz. Bu sistem ile para nasıl kazanılır diye merak ediyorsanız, en iyi yanıt sabırlı olmanız gerektiği olacaktır. Çünkü tarafınıza gönderilen anketlerin süresi bazen oldukça uzun olabilir. Hatta bir hafta boyunca bile anket gelmediği durumlar olabiliyor. Tabi bu durum tam tersi olarak da işleyebilir. Katılım sağladığınız anketlerde verilen sorularda oldukça mühim. Yanlış veya yanıltıcı yanıt vermeniz sizin anketten uzaklaştırılmanız neden olabiliyor.

Genel olarak site incelendiğinde, aracı bir firma olarak görülebilir. Ödüllü anketler üzerinde herhangi bir anket gönderimi söz konusu olmuyor. Bu site üzerinden tek bir kayıt oluşturarak 4 farklı anket sitesinden bildirim alabiliyorsunuz.

para kazanma yolları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz