Yatırımsız Coin Kazandıran Siteler
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Faucet olarak hizmet veren birçok sistem mevcut. Bu sistemlerden sorunsuz bir şekilde ödeme yapanları sizler için derledik. Faucet aynı zamanda musluk siteler olarakta bilinmektedir. Birçok bitcoin musluk site mevcuttur.

  • FreeBitcoin : Kuşkusuz yıllardır sorunsuz bir şekilde ödeme yapan sitelerden birisidir. Bugüne dek ödeme konusunda hiçbir şekilde sıkıntı yaratmayan siteye kayıt olup saat başı işlem yaparak satoshiler kazanabiliyorsunuz. Yatırımsız bir şekilde biraz kasarsanız aylık 40-50$ kazanabilirsiniz. Minimum çekim 0.0003 Bitcoindir. Freebitcoin detaylarına göz atabilirsiniz.
  • FreeDogecoin : Aynı şirkete ait olan Freedogecoin ile de aynı mantık ile hiçbir yatırım şartı aranmadan dogecoin kazanabilirsiniz. Bedava dogecoin veren siteler arasında yerini alan FreeDogecoin sorunsuz bir şekilde ödemelerini yapmaktadır. FreeBDogecoin detaylarına göz atabilirsiniz.
  • MoonBitcoin : Coinpota bağlı olan bu site üzerinden aylık çok güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Aylık ortalama bir çalışma ile 50$ civarı kazanç elde edebiliyorsunuz. Sistemde aynı zamanda miningte yer alıyor. MoonBitcoin detaylarına göz atabilirsiniz.
  • MoonBitcoinCash : Aylık ortalama 20-30$ kazanabilirsiniz. Ödeme sorunu olmayan bu siteden uzun süredir sorunsuz bir şekilde ödeme almaktayız. Kesinlikle tavsiye edebileceğimiz bu sisteme yatırım yapmanıza gerek yok. Referans sistemi ve mining sistemide mevcut. MoonBitcoinCash detaylarına göz atabilirsiniz.
  • MoonLitecoin : Yine aynı şirkete ait olan bir diğer sorunsuz ödeme yapan Litecoin musluk sitesi MoonLitecoin ile sorunsuz bir şekilde ödeme alabilirsiniz.
  • MoonDash : Aynı şirketin bir diğer kripto para musluk sitesi MoonDash. Bu siteden de aynı şekilde aylık hatırı sayılır kazançlar elde edebilirsiniz.
  • MoonDogecoin : Dogecoin musluk siteleri arasında en yaygın kullanılan bir diğer sistem ise MoonDogecoin sistemidir. Bedava dogecoin kazanabilir, mining yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz