nikah şekeri tasarlayarak para kazanın

Nikah Şekeri İşi

Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Yazın gelmeye başladığı şu günlerde düğün ve sünnet gibi organizasyonlar da artmaya başladı. Bu sayede de evde iş yapan kişilere yeni kazanç olanakları doğdu. Birçok kişi evinde nikah şekeri yaparak para kazanabiliyor. Bu işi bireysel yapabileceğiniz gibi, firmalara da rahatlıkla yapabilirsiniz. En çok para kazandıran işler arasında olmasından dolayı da, oldukça fazla tercih ediliyor. Birbirinden farklı tasarımlar ve renklerle yapılan nikah şekerleri, organizasyonların vazgeçilmezi. Düğün sahipleri, gelen davetlilere anı olarak nikah şekeri dağıtır. Bu durum, ülkemizdeki her ilde olmaktadır. İsterseniz çevrenizdekilerle isterseniz de tek başınıza yapabileceğiniz bu iş sayesinde para kazanabiliyorsunuz.

evde ek iş veren firmalar istanbul

Nikah Şekeri Nasıl Yapılır?

Bu işi ilk defa yapıyor olsanız bile, herhangi bir endişeye kapılmanıza gerek kalmayacak. Oldukça basit olarak yapabileceğiniz nikah şekerleri sayesinde mutluluğa da ortak olacağınızı unutmamalısınız. Eve iş veren firmalar ile bu işi yapmaya karar verdiyseniz, size istenilen modeli göstereceklerdir. İşi alabilmek için, internet üzerinden firmalara ulaşabilir veya yakınlarınızdaki nikah şekeri satıcılarına uğrayabilirsiniz. Genellikle şeker olarak badem şekeri kullanılıyor. Tabi bu şekerlerin çoğu kişi tarafından yenilmediği de unutulmamalıdır. Bazen şeker yerine mis gibi kokusu olan lavantaları da koyabilirsiniz. Bu sayede bir yiyeceğin ziyan olmasına da engel olursunuz. Evden para kazanma işleri arasında en eğlenceli olanı budur. Bazen süslemeleri kumaş veya kesele yapabilir, bazen de kutu, cam gibi farklı detaylarla sunabilirsiniz. Küçük biblolar, kurdeleler, fiyonklar, boncuklar gibi malzemelerle birbirinden farklı çeşit üretebilirsiniz. Evde para kazanmak için neler yapabilirim diyen kişiler mutlaka bu yöntemi denemelidir. Küçük tüllerin içerisine yerleştirilen şeker veya lavantaları süsleyerek bireysel olarak da satış yapabilirsiniz.

Ne Kadar Kazanç Sağlar?

Firmalarla anlaşma yaptığınızda, tüm ürünler firma tarafından gönderilir. Dolayısıyla kazanacağınız tutar biraz daha düşük olmaktadır. Firmaya ve sizin becerinize göre değişkenlik gösteren tutar, yaklaşık olarak aylık 1500 TL civarındadır. Bireysel olarak satıl yapabilirseniz, gerçekten güzel kazançlar elde edilebiliyor. Farklı tasarımlarda yapacağınız numuneleri, sosyal medya hesaplarınızdan sunarak, sipariş alabilirsiniz. Harcanılan zamana ve malzemeye göre tane başı 1-5 TL arasında ücretlendirmeler yapılabiliyor.

 

evde ek iş veren firmalar diyarbakırevde ek iş veren firmalar bursaevde ek iş veren firmalar izmir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz