Network Marketing Para Kazanma

Network Marketing Nedir?

Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Alışılmış ticaretten tamamen farklı olarak, 21. Yüzyılda kullanılmaya başlayan Network Marketing, bir nevi piramit para kazanma sistemidir. Türkiye’de de bu iş ile para kazanabileceğiniz birçok firma bulunuyor. Fakat önemli olan çalışacağınız firmaları doğru seçmenizdir. Çünkü oldukça gelişen bu iş ağı, dolandırıcılar içinde bir kapı oldu. Bu yöntemi öne sürerek insanları dolandırmaya ve paralarını gasp etmeye çalışan kişilerin olduğunu unutmamalısınız.

network marketing

Network Marketing’e Başlamadan Önce

Az öncede belirttiğimiz gibi, dikkat etmeniz gereken belirli unsurlar bulunuyor. Bu unsurları da şu şekilde sıralayabiliriz;

Şirkete dikkat edin: Çalışmaya karar verdiğiniz şirketin, kaç yıldır aktif olduğunu, deneyimini ve kullanıcı yorumlarını önemseyerek karar verin.

Satılan Ürün: Şirketin sattığı ürünlere göz gezdirin. Sizin çevrenizde bu ürünleri alacak kişiler varsa başlayın.

Eğitimlere Gidin: Neredeyse her şirket tarafından belirli yerlerde toplu eğitimler düzenlenir. Bu eğitimlere katılarak şirketi ve ürünler daha iyi anlayabilirsiniz.

Çalışma Ortağı: Sizi kendi vasıtasıyla üye yapan kişiyi iyi analiz etmelisiniz. Sizi üye yaptıktan sonra ortadan kaybolan kişiler yerine her konuda destek olabilecek kişileri bulmaya çalışın.

Araştırma Yapın: Firma ile ilgili kullanıcı yorumları, müşteri yorumları gibi detaylara bakın. Ürünlerinden memnun olunmayan bir firmada pek bir iş yapamazsınız.

Network Marketing Sisteminde Başarı

Bu işte başarılı olmak istiyorsanız, sizden satmanızı istedikleri ürünleri önce kendiniz denemelisiniz. Denemediğiniz bir ürünü ezbere sözler ile satarsanız devamlı müşterilere sahip olamazsınız. Ürünler hakkında kalıp cümleler yerine kendi bilgilerinizi ve eğitimlerinizi kullanabilirsiniz. Network Marketing sisteminde bulunan alt üye kazançlarını elde etmek de sizin elinizde. Sizin referansınız ile kayıt ettirdiğiniz kişinin kazançlarından kar elde edebilirsiniz. Fakat merak etmeyin üye yaptığınız kişinin kazancından kesinti olmaz. Bunu genellikle firmalar öder. Özellikle Facebook’ta sıklıkla rastlamışsınızdır. Bazı kişiler evde para kazanın, az çalışın para kazanın diye reklam yaparlar. İşte bu kişilerin neredeyse tamamı kendisine alt üye edinmek isteyen kişilerdir. Bu ne kadar rahatsız edici gözükse de sosyal medya sayesinde, birçok üye kazanmayı başaran kişiler de bulunuyor. Kısacası Network Marketing sisteminden para kazanmak istiyorsanız mutlaka kendinize üye kazanmalısınız.

networkla para kazanma

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz