Napolyon Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Napolyon Künyesi (Konu 07.04.2017 Güncellendi)

Kuruluş Tarihi :  2010
Şirket Adı :  NAPOLYON REKLAM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TİC. A.Ş
Site Dilleri :  Türkçe
Mobil :   Android
Telefon :  (212) 349 49 00
Fax :  (212) 349 49 94
Adres :  Eski Büyükdere Cad. Özcan Sok. No: 2 34416, 4. Levent / Kağıthane / İstanbul
E-Posta :  info@napolyon.com

 

Napolyon Anket İle Para Kazanmak

Bir Türk firması olan Napolyon, hediye çeki ve internetten para kazanmanızı güvenli bir şekilde sağlıyor. Yapmanız gereken tek şey ise hemen üye olarak maillerinizi takip edip anketleri doldurmak. Anket doldurmanın haricinde size verilen reklamları izleyerek veya sosyal ağınızdan paylaşım yaparak da para kazanabiliyorsunuz.

Napolyon.com Hakkında

Napolyon seçkin markalardan gelen kampanyaları ilgi alanlarınıza ve verdiğiniz izine göre size ulaştırır. Gelen reklam mesajları ile verilen doğrultuda hareket ederek, Nap Puan adı verilen Napolyon paraları biriktirip kazanmaya başlayabiliyorsunuz. Fakat yapılan reklamlara aldanıp ayda binlerce Dolar kazanacağınızı düşünmeyin. Uygulama son zamanlarda oldukça az anket göndermekte bazen 3,4 günde sadece bir adet anket gönderebilmektedir. Bu sebeple para kazanmak için biraz sabretmeniz gerekir. Siteye üye olurken para kazanma harici verdikleri hediye ve indirimleri kazanmak için uygulamayı kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Napolyon.com Güvenilir Mi?

Napolyon.com sitesine girerek üye olduktan sonra anında hesabınıza hediye puan ekleniyor. Site ödeme yapma konusunda herhangi bir problem yaşatmıyor. Puanınızı topladıktan sonra para çekme talebinizden yaklaşık 15 gün içinde ödemeniz gerçekleşiyor. Diğer indirim kuponu ve hediyelerinde ise daha hızlı işlem gerçekleşiyor. Napolyon kullanıcı yorumlarında sıkça bahsedilen sıkıntılardan birisi ise size gelen anketi yarıya kadar doldurduktan sonra, ankete uygun olmadığınızı söyleyerek puanınızı vermiyor. Bunun haricinde Napolyon şikayetlerinde çok fazla yoğunluk bulunmuyor. Fakat yine de ben sabrederim, yavaş yavaş toplarım puanlarımı kazanırım derseniz, puanınız olduktan sonra ödeme yapan bir firmadır.

Napolyon.com Para Kazanma

Napolyon.com sitesine kayıt olarak anket doldurarak para kazanmaya hemen başlayabiliyorsunuz. Örneğin ilk kayıt olduğunuzda kişisel bilgilerinizi ve istenilen bilgileri girdiğiniz için size 10.000 Nap Puan veriyor. Bundan sonrasında ise kayıt olurken yazdığınız mail adresine belirli zamanlarda gelen anketleri doğru bilgiler ile doldurarak anket başına değişen puanlar kazanabilirsiniz. Napolyon.com’un son zamanlarda çıkardığı bilgi yarışmaları ile hızlı ve ilk sıralarda olduğunuz takdirde de puanlar kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanları anlaşmalı firmalardan indirim ya da hediye çeki alarak veya 100.000 Nap puan karşılığında 100 TL kazanabilirsiniz. Bunların haricinde siteye referans linkinizde kazandırdığınız üyelerden de puanlar alırsınız.

Napolyon.com Ödeme Alma

Napolyon.com adresine girerek üyelik bilgilerinizi girdikten sonra “Nap Transferlerim” bölümünden dilediğiniz kampanyayı tıklayarak seçerek, hediyenizi ya da ödemenizi alma talebinde bulunabilirsiniz. Nakit ödeme alabilmek için siteye verdiğiniz isim ile vereceğiniz banka hesap bilgileri aynı olmalıdır. Başka isme yapılan Nap transferlerinde Napolyon.com puanlarınızı silme hakkını gizli tutuyor.

UYARI | | ParaParala Yönetim

1 YORUM

  1. yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum napolyonu. 1 yılda bazen 2 3 ay ara verdiğimde oldu. Bazen indirim kuponu aldım bazende puanları biriktirip para olarak çektim. Yalnız şu gunlerde anketleri biraz azalttı. Yarışmalara agırlık vermeye basladılar. Biraz daha anket eklemelerini istiyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz