Naftalin Keseleyerek Nasıl Para Kazanılır

Naftalin Keseleme İşi Nedir?

Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Ülkemizde son dönemde yaşanılan fiyat pahalılıkları ve işsizlik oranı sonucunda, birçok kişi ek iş arayışına giriyor. Özellikle ev hanımları evlerinden çıkmadan yapabilecekleri işleri internet üzerinden araştırarak evden para kazanma işi arayışında oluyorlar. Bu sebeple evlere işveren firmalarında sayısı her geçen gün artış gösteriyor. Bunun en büyük sebebi ise, eve iş veren firmaların sigorta, işçi ücreti gibi masraflarını azaltmaktır. Bu sebeple evlere işveren firmalar da, iş alan kişilerde kazançlı çıkıyor. Bu işlerin arasında en fazla dikkat çeken ise, naftalin keseleme işidir. Diğer adıyla naftalin paketleme olarak da değerlendirilebilir. Evden para kazanma yolları arasında olan bu işi yapabilmek oldukça basittir.

Naftalin Keseleme İşi Yapımı

Bu işi yapmaya karar verdiyseniz, işi veren firmalara ulaşım sağlamanız gerekecektir. Bu firmalara çevrenizden ulaşabileceğiniz gibi, internet üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz. Evde para kazanmak için neler yapabilirim diye soruyorsanız bu yöntemi mutlaka denemelisiniz. Anlaşma yaptığınız firma tarafından gönderilen naftalinleri isteğe uygun olarak keseye yerleştirmeniz gerekiyor. Birkaç adet yerleştirdiğiniz naftalinleri kurdele veya kumaşla bağlayarak bitiriyorsunuz. Daha fazla kazanç sağlamak istiyorsanız da, grup halinde bu işi yapabilirsiniz. Evde para kazanmak için neler yapabilirim diye soran kişilerle anlaşarak günlük olarak daha fazla sayıda üretim yaparak para kazanabiliyorsunuz. Genellikle firmalar kese başına ücret ödemesi yaparlar. Bu ödeme işe ve firmaya göre farklılık gösterebilir. Bazen tane başına 20-30 kuruş ödeme veren firmalar bazen 1 TL’ye kadar fiyat verebilmektedirler.

Naftalin Keseleme İşi Ne Kazandırır?

Bu işten kazanılacak olan tutar, kişiye göre farklılık gösterebiliyor. Sizin yaptığınız iş sayısına ve hızınıza bağlı olarak değişen bu tutar ortalama 1000-1500 TL’yi bulabilir. Keselediğiniz sayıya göre para alacağınız için, günlük ayırdığınız saat ve kaç kişinin işi yaptığı da oldukça önemlidir. En çok para kazandıran işler arasında bulunmasa da bütçeye katkı sağlayabilecek kadar kazandıran bu yöntem oldukça basit bir iştir. Daha fazla kazanç elde etmek ve bütçenize katkıda bulunmak istiyorsanız, sitemiz üzerinden yayınladığınız en çok para kazandıran işler konularını da inceleyebilirsiniz.

kazanç elde etme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz