Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

MyLuckyFarm oyunu bir süredir kullanıcıları bir süredir sıkıntılar yaşıyor. Bugün MyLuckyFarm yönetimi ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdik. Oldukça uzun ve detaylı bir görüşme yaptık. Elbette en büyük sorununuz eski sistemden yeni sisteme profilinizin taşınması. Yapılan ödemeler, çekim talepleri vs. oldukça fazla sıkıntınız mevcut.

Önceliğimiz oyuncuların güvenliğini ve sorunlarını çözmeye yönelik çalışmalar yapmak. Bu yanlış anlaşılmasın. Bu işten bir kar elde etmiyoruz. Sadece sizlere gönüllü olarak yardımcı olmak ve ekonomik özgürlüğünüzü biraz olsun rahatlatmayı misyon edindik. Bugün MyLuckyFarm ile görüştük. Yeni projelerin olduğunu ve yeni yatırım sera çalışmalarının olduğunu öğrendik. Bunu elbette sözlü olarak duymak ParaParala için geçerli sayılmaz. Projelerin bütün detayları bizlerle paylaşıldı. Belgeler bize gönderildi. Bu projeyi MyLuckFarm Oyunu yönetimi sizlere açıklayacak.

Yapılması Gereken İlk İş Belli

Bir süredir eski sistemden yeni sisteme geçiş süreci yaşanıyor. Şirketin ilk işi elbette bu geçişleri tamamlamak. Bütün herkes manuel olarak inceleniyor. Çünkü şirkete yapılan yatırımları eritmek isteyen art niyetli kişiler var. Bizlerin yatırımlarını koruyabilmek için bu art niyetli insanların ayıklanması gerekiyor. Yoksa bizim yatırımlar eriyecek.

Bu sistemsel açık kesinlikle hiçbir oyuncunun yada yatırımcının hatası değil. Bu hatanın, bu kötü başlangıcın tek sorumlusu yanlış bir script (tasarım) seçen MyLuckyFarm oyunu yönetimidir. Ve bu hatalı adımı şirket zaten kabul ediyor. Hatayı kısa süre içerisinde düzeltmek ve yeni sistemde sorunsuz devam etmek için ekip halinde çalışıyorlar. Bizler size yine hatırlatmak istiyoruz. 15 bin üzeri kişi manuel olarak taşınacak. Mevcut ekip ile bu işler en az 1 ay sürecektir!

Kullanıcılar Ne Yapması Gerekiyor?

Belirtmekte fayda var ParaParala ekibi de sizler gibi ödeme bekliyor. Şuan yaptığımız şeyi sizlere aktarıyoruz. Sizlerde böyle yapmalısınız.

Şirkete yatırım yaptık ama para alamıyoruz. ParaParala ekibi olarak MyLuckyFarm oyununun işinin başında olduğunu biliyoruz. Yeterli gelemediklerini de biliyoruz. Facebook fan sayfasından da takip ettiğimiz gönderiler yeni ofis, yeni yatırımlar vs. hep birer adımdır. Şuan günde 3 kez de yazsak, 5 kez de yazsak faydası yok. Biz şuan aktif olarak oyunumuzu oynamaya devam ediyoruz. Biliyoruz ki er yada geç aktarımlar sağlıklı bir şekilde bitecektir.

MyLuckyFarm Kapandı mı Soruları Üzerine

Oyunun yönetimine ulaşamııyorsunuz. Bizlerde günlerce ulaşamadık. Bugün görüşebildik. Burada sizlere bilgileri belkide tek aktarabilen platform ParaParala’dır. Kapanacak durumdaki her oyunu zaten sizlere söylüyoruz. Daha önce Çiftlik Geliri ve M.Bank oyunlarını hatırlayın. Yöneticiye günlerce ulaşamadık. Bir çoğunuz kaçtı gitti, dolandırdı derken biz size böyle bir şey için çok erken demiştik. Şimdi aynı şeyi MyLuckyFarm oyununa söylüyoruz. Dolandırıp, kaçacak bir şirket olsa bile bunun için çok erken! Elbette her oyun,  her şirket bir gün kapanabilir. Biz MyLuckyFarm oyununun geleceğini iyi görüyoruz. Mevcut yatırımların mantıkla hareket edildiğini görmek zor değil.

Bu sorunların tamamı geride kalacak. İçiniz rahat olsun ParaParala takipçileri. İçeride bin tl üzeri alacağımız var ve güvende olduğunu hissediyoruz. Bugün ki görüşmeden sonra bize gönderilen belgeler bu güvenimizin biraz daha perçinleşmesini sağladı. Şuan yapmamız gereken tek şey oyunumuzu oynamaya devam etmek ve bu süre içerisinde taşınma işlerinin bitmesini beklemek.

4 YORUMLAR

 1. İyi güzel yazmışsınız da; yeni sistemin de bir sürü sorunu var. Muhtemelen yeni sistemi ilk kullanmaya başlayan kişilerden biriyim. Almış olduğum bitki ve hayvanlar ilk 2-3 gün hiç üretim yapmadı. Sonrasında üretim yapmaya başladı ancak üretimler satıldığında hesaba işlemedi. Kısacası uçtu gitti. Bu gece saat 9’dan beri yine hiç bir şey üretim yapmıyor. Ne zaman düzelecek Allah bilir. Yeni sistem test edilmeden devreye alınmış. Kısacası öncelikle işler bir sistem oluşturup ondan sonra aktarım başlamalıydı.

  Ayrıca database sistemleri artık çok gelişmiş durumda; her türlü database, başka her türlü database içine kolayca aktarılabiliyor. Standart bağlantılar tanımlandığında bir tuşa basıp beklemekten ibaret. Yani manuel aktarımı gerektirecek bir durum yok. Aktarım işi bence en baştan beri yanlış yapılıyor. Kimseye hesap yeni siteye girip hesap açtırmayacaklardı; bütün database aynen yeni sisteme geçirilecekti. Aktarım esnasında da bir süre server bakımı olacak ve sonrasında herşey yeni sistem üzerinden devam edecekti.

  Eğer kullanıcılarda hile vs durumlar nedeniyle ayıklama gerekiyorsa bunlar aktarımdan sonra da yapılabilir. Bir çok kişi mağdur olmuş durumda. Bu mağduriyetlerin giderilmesi gerekiyor.

  • Yeni sistem üzerine tek bir fikrimiz yok. Ne girdik ne inceledik. Mevcut eski sistemde devam ediyoruz. Taa ki taşınana kadar incelemesini yapmayacağız. Bu yüzden yeni sistem hakkında maalesef teknik açıdan fikir sahibi değiliz.

   Database taşınması 1 saatlik iş doğru diyorsunuz. Buradaki sıkıntı zaten eski database içerisinde yer alan dolandırıcılar. Sahte profiller. Bu yüzden şirketin yapmış olduğu hata en başta seçilen scripttir. Bunu zaten inkar etmiyorlar.

   Evet en son söyledikleriniz doğru. Sistem komple taşınabilir ve bütün üyelikler pasif kılınır. Bir uyarı ile kimlik bilgisi, telefon doğrulaması artık ne isteniyorsa talep sayfası açılır. Kişiler gönderir ve patır patır onaylanarak taşınır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz