ad

Yazar hakkında

Emrah Ilhan

paraparala

www.ParaParala.com / Yönetici

İlgili Yazılar

4 Yorumlar

 1. 1

  Sinan

  Birde şu kirazengini oyununa el atsanız tuhaf tuhaf işler oluyor.

  Yanıt
 2. 2
  Ertuğrul Atilla UÇ

  Ertuğrul Atilla UÇ

  İyi güzel yazmışsınız da; yeni sistemin de bir sürü sorunu var. Muhtemelen yeni sistemi ilk kullanmaya başlayan kişilerden biriyim. Almış olduğum bitki ve hayvanlar ilk 2-3 gün hiç üretim yapmadı. Sonrasında üretim yapmaya başladı ancak üretimler satıldığında hesaba işlemedi. Kısacası uçtu gitti. Bu gece saat 9’dan beri yine hiç bir şey üretim yapmıyor. Ne zaman düzelecek Allah bilir. Yeni sistem test edilmeden devreye alınmış. Kısacası öncelikle işler bir sistem oluşturup ondan sonra aktarım başlamalıydı.

  Ayrıca database sistemleri artık çok gelişmiş durumda; her türlü database, başka her türlü database içine kolayca aktarılabiliyor. Standart bağlantılar tanımlandığında bir tuşa basıp beklemekten ibaret. Yani manuel aktarımı gerektirecek bir durum yok. Aktarım işi bence en baştan beri yanlış yapılıyor. Kimseye hesap yeni siteye girip hesap açtırmayacaklardı; bütün database aynen yeni sisteme geçirilecekti. Aktarım esnasında da bir süre server bakımı olacak ve sonrasında herşey yeni sistem üzerinden devam edecekti.

  Eğer kullanıcılarda hile vs durumlar nedeniyle ayıklama gerekiyorsa bunlar aktarımdan sonra da yapılabilir. Bir çok kişi mağdur olmuş durumda. Bu mağduriyetlerin giderilmesi gerekiyor.

  Yanıt
  1. 2.1
   Emrah Ilhan

   Emrah Ilhan

   Yeni sistem üzerine tek bir fikrimiz yok. Ne girdik ne inceledik. Mevcut eski sistemde devam ediyoruz. Taa ki taşınana kadar incelemesini yapmayacağız. Bu yüzden yeni sistem hakkında maalesef teknik açıdan fikir sahibi değiliz.

   Database taşınması 1 saatlik iş doğru diyorsunuz. Buradaki sıkıntı zaten eski database içerisinde yer alan dolandırıcılar. Sahte profiller. Bu yüzden şirketin yapmış olduğu hata en başta seçilen scripttir. Bunu zaten inkar etmiyorlar.

   Evet en son söyledikleriniz doğru. Sistem komple taşınabilir ve bütün üyelikler pasif kılınır. Bir uyarı ile kimlik bilgisi, telefon doğrulaması artık ne isteniyorsa talep sayfası açılır. Kişiler gönderir ve patır patır onaylanarak taşınır.

   Yanıt
   1. 2.1.1
    Ertuğrul Atilla UÇ

    Ertuğrul Atilla UÇ

    Evet böyle bir sistem olmalı geçiş aşaması. Herkes mağdur oldu. Cevap için teşekkürler.

    Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ParaParala.com Türk Patent ve Marka Kurumu Tarafından Korunmaktadır. | © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. ParaParala.com isimli web sitesinin Bütün yazılı ve görsel materyalleri Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmış olup hiçbir şekilde izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz. ParaParala.com bir yatırım şirketi yada aracı paravan değildir. ParaParala bağımsız olarak inceleme ve analizler yaparak yorumlarını belirten bir markadır. Yapılacak yada yapılan yatırımlardan ParaParala sorumlu değildir. Yapacağınız yatırımın bilincinde olarak yatırım yapmanız önemle rica olunur!

BİRİKİMLERİNİZE DEĞER KATIYORUZ

AlphaLüx

 •  Ücretsiz Kayıt Ol 
 •  Yatırımını Yap 
 •  360 Günde 2.6 Katı Geri Al 
 •  Güveniniz Asla Sarsılmayacak! 
TIKLA ÜCRETSİZ KAYIT OL
Görsel Tasarım : ParaParala
Görsel ve materyaller izinsiz kullanılamaz:
 
close-link