Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Uzun zamandır ilgisizlikten ve iletişimsizlikten yıkılan oyunlardan birisi olan MyLuckyFarm birçok kişi tarafından topa tutuldu. Üyelerin elbette bu yaklaşımlarına hak vermemek yersiz olur. Kredi çekip ödeme yapanların olduğunu ve ödeme alamadıklarını öğrenmenin üzüntüsünü yaşadık. MyLuckyFarm kapanacak mı? Myluckyfarm kapandı mı? Kafanızda ki birçok soru işaretine ufakta olsa bir ışık olmaya çalışmak istedik ve düşüncelerimizi paylaşalım istedik.

MyLuckyFarm Kapandı mı?

Her seferinde hatırlatıyoruz. Bir gün bütün oyunlar kapanabilir. Şahsi oyunlar mutlak suretle kapanacaktır. Şirket oyunları da bir gün kapanabilir. Unutmayın ticarette batak vardır ve yaptığınız yatırımlar aslında yatırımcıların hayalleridir. Oyunun kapandığını düşünmüyoruz. Aksine kapanmaması için çok fazla geçerli neden var.

MyLuckyFarm 15 Haziran’da Neden Açılmadı?

Oyun yönetiminin heyecanından bu tarih verilmiş olsa gerek. Çünkü oyunun 15ine yetişme durumunun çok zor olacağını ve 1 hafta 10günü aşabileceğini bir çoğunuza belirttik. Taşıma, taşınma, kontroler vs bunlar basit işlemler değil. Dolayısıyla son zamanda çıkarttıkları kimlik doğrulama olayı bu sürenin uzayacağını zaten haykırıyordu.

MyLuckyFarm Neden Kimlik Doğrulaması Yapıyor?

Oyunun mevcut scriptinin çok sıradan olduğunu ve açıkları olduğunu biliyorduk. Yeni tasarım sırf bu yüzden gerek duyuluyordu. Yazılımcı arkadaşlar eski scriptin elbette sorunlu olduğunu biliyordu. Bizler dahil. Sadece oynamak için MyLuckyFarm giriş adresine girenler bunu anlayamazlar. Eski tasarıma çok fazla sahte kullanıcı sızdı ve para çekmeye, şirket kasasını boşaltmaya yönelik çalışmalar yürütmüş olabilir. Bu kaçınılmaz bir gerçektir. Dolayısıyla ödemeler bu yüzden yapılmadı. Aslında bilinçli bir şekilde yapılmadı. Oyundaki kötü amaçlı profiller kimlik doğrulaması ile temizlenecek ve şirket kasasındaki paramızın yanlış kişilere çar çur edilmemesi sağlanacaktır.

MyLuckyFarm Ödeme Yapacak mı?

Oyun yönetiminin maddi açıdan sorun çıkartacağını düşünmüyoruz. En kısa süre içerisinde doğrulanmış hesaplar sisteme dahil edilecek ve ödemeler yapılacaktır diye düşünüyoruz. Oyunda bizim de alacaklarımız var. Sanmayın sizlere güvenilir oyunlardan birisi diye yönlendirip kenara çıktık. Bizlerde sizler kadar bu oyuna inandık.  Aşağıdaki ekran görüntüsünden bunu görebilirsiniz. 800tl civarı alacağımız var.

myluckyfarm ödeme

MyLuckyFarm Neden Cevap Vermiyor?

Gün içerisinde 50 defa sosyal medya üzerinden açıklama da yapılsa hala aynı soruların telefon ve mesajlar sorulması insanların enerjisini yemek için ideal bir yöntem. Örneğin dün akşamdan bu sabaha kadar ParaParala sistem çalışması yaptık ve mesajlara, maillere, telefonlara cevap vermedik. Çalışmaları sendeletmek için çabalayan insanlar var. Haydi MyLuckyFarm‘ı meşgul edelim çalışamasınlar mantığı yürütenler var. Böyle bir durumda çareyi kapatmakta bulmuş olabilirler.

Ne Yapmanız Gerekiyor?

Şuan ağlasakta, sızlansakta faydası yok. Kenara çekilip oyunun tamamlanmasını beklemeniz gerekecektir. Aynı zamanda yapılabilecek şey sizden ne isteniyorsa onu yapmanızdır. Bizim gerçek birisi olduğumuzu anlamaları için kimlik bilgileri istenildiyse göndereceğiz. Aksi durumda boş yere bir şey talep etmeyin, sistemi meşgul etmeyin.

Bu oyunları oynarken hepimiz bu oyun sitelerinin kullanım şartlarını kabul ediyoruz. Dolayısıyla olabilecek en kötü şeyi bile kabul ederken bir süre daha beklemek zor gelmemeli.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz