MyLuckyfarm neden ödeme yapmıyor
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

ParaParala ekibi olarak 2 gündür ödemelerin kapalı olduğunun farkındaydık. Bugün MyLuckyFarm yönetimi ile bir görüşme gerçekleştirdik. Konu hakkında bizlere ulaşıp bilgi veren yatırım şirketi kapalı durumda olan ödemelerin nedenini anlattı.

MyLuckyFarm Neden Ödeme Yapmıyor?

Öncelikle belirtmek gerekir ki belirli aralıklarla bu tür oyunlarda bu tip durumlar rastlanıyor. Sistemsel hatalar olabilir, teknik aksaklıklar olabilir. Her şey olabilir. Burada şirketin oyunculara ve yatırımcılara yaklaşımı önemlidir. Birçok oyun gibi mazeret bildirip üretim durdurulmadı. Birçok şirket gibi bakımdayız da denilmedi. Aksine işleyiş bozulmadan bu sorun hallediliyor. Ödemelerin durdurulduğu yok aslında. Sadece yatırımsız üyelere kapalı. Yatırımlı üyeler ise paralarını 24saat ile 72 saat içerisinde sorunsuz bir şekilde çekebiliyorlar. Eğer 24 saat bekleyemem diyorsanız, acil para lazım diyorsanı bize veya MyLuckyFarm ‘a ödeme bildirimini mesai saatleri içerisinde 0850 346 82 68 numaralı telefona durumunuzu bildirmeniz yetecektir.

Yatırımsız Üyeler Neden Para Çekimi Yapamıyor?

Sistem içerisinde birçok multi hesap açarak şirketi bir nevi zarara uğratmaya çalışan kötücül dediğimiz insan virüsü var. Bu insanlar sistemi çökertebilmek için ellerinden geleni yaparlar. MyLuckyFarm oyunu yönetimi bu multi hesapları farkettiğinden sistemi toparlamaya ve bu kötücül varlıkları ayıklamaya çalışıyor günlerdir. Bizler sorunsuz bir şekilde birikimlerimizi yaparken işin arka planında böyle bir çalışma olduğunu öğrendik. Bunu şu şekilde algılarsanız durumu daha net anlayabilirsiniz. ParaParala sahtekarlara karşı nasıl savaş açtıysa, şirketlerde sahtekarlık yapan oyunculara karşı her zaman savaş halindedir.

Yeni Sistem İle Her Şey Çözülüyor!

MyLuckyFarm sonuna yaklaştığı yeni projesinde bu tür sahtekarlıkların önüne geçmeyi planlıyor. Bir takım güvenlik önlemleri alınacak ve bu önlemler ile bizlerin yatırımlarının fareler tarafından tırtıklanması engellenecek. Yeni oyun hakkında birçok detayı biliyoruz. Sizleri heyecanlandırmak isterdik lakin son dakika çıkabilecek değişiklikleri göz önünde bulunduruyoruz ve ParaParala olarak her ne kadar MyLuckyFarm ile güç birliği yapsakta sadece görebildiğimiz şeylerle yargılamaya devam edeceğiz.

Geçtiğimiz günlerde bahsettiğimiz bu güç birliği kötücüllere karşı açılan bir savaştı. Dolayısıyla şirketler ile doğrudan bir ortaklık veya resmi anlaşma söz konusu değildir. ParaParala’nın şeffaflığına inanan, güvenen her şirkete kapılarımız açıktır. Yeni isimler ile çok yakında karşınıza çıkacağımızı ve sizlerle şirketler arasında köprü olmaya devam edeceğimizi unutmayın.

MyLuckyFarm üye olabilir yatırımlarınızı yapabilirsiniz!

[ad id=”6503″]

4 YORUMLAR

  1. Tarla fiyatları ile ilgili bir gelişme var mı acaba son yapılan %50ye yakın zamlarla yatırımcı kaybı şikayet vs. yaşamıştır diye düşünüyorum. (ki bende yaz ortasında 30000 liralık tarla almayı düşünüyodum 45000 olunca vazgeçtim) Fiyatlarda indirim yapmak gündemlerinde var mıymış bilginiz var mı?

    • Erdi bey bir takım yenilikler olacak. Bütçeler oyunun uzun ömürlü olması için dengeleniyor. Henüz net bir şey demeyelim bu konuda. Siz bizim referansımızsınız. Yatırım yapmadan önce mutlak suretle bize bilgi verin. Size istediğiniz konularda ek destek verebileceğimizi düşünüyoruz. Detayları günü geldiğinde paylaşırız.

  2. para falan ödenmiyor ödeme talebini gönder 2 hafta sonra anca yatıyor 9 bin tl yatırımım var ben magdur olmaktan kart borclarımı kredilerimi ödeyememekten planlı programlı hayat süren biriyken buraya kredi çekip yatırım yaptım yapmaz olaydım yeni sistem dediler 15 haziranda 15 hazirandayız geçiş yapılmadı 15 haziranda paralar ödenecek dendi ödenmedi yatırımlar hakkında 1 tane bilgi yok ödemeler hakkında dekont paylaşmayı biliyorlar ama o ödemeleri alana kadar karınlarımız nasıl agrıyor nasıl uğraştırıyorlar biz biliyoruz oyüzden bulaşmayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz