Yazar hakkında

Emrah Ilhan

paraparala

www.ParaParala.com / Yönetici

İlgili Yazılar

5 Yorumlar

 1. 1

  Berk Yıldız

  Merhaba projeler hakkında dökümanları heralde WhatsApp üzerinden aldınız yetkili kişinin cep telefonu var ise iletişime geçip konuyu güncellerseniz sevinirim …

  Yanıt
 2. 2

  1turk

  inş batmışlardır yatırımsızlara o kadar eziyet çekip ah almanın sonucu bu olur hiç üzülmedim

  Yanıt
 3. 3

  Ferhat

  Sayın admin 1300 lik yatırımın vardı sözleşme de gondermediler dekontum var ne yapmamız gerekiyor adlı yollardan bununla ilgili bir yazı yazarsanız beraber hareket edilmeli diye dusunuyorum

  Yanıt
 4. 4

  Erdi

  Valla iflas ettilerse çok büyük vurgun yaptılar diye düşünüyorum yatırımlarla kendilerini büyüttüler ordan oyuncu yatırımlarını zaten çıkartırlar oyuncular yatırdıkları paraların 3 4 katını alacaklardı şimdi yatırdıkları paraları onlara geri verecekler 3 4 katı yine kendi ceplerine kalacak bu süre zarfında kurulmuş olan tarlalar seralar vs de cabası yasal yoldan büyük vurgun yapmışlar tebrikler.

  Yanıt
 5. 5
  Ertuğrul Atilla UÇ

  Ertuğrul Atilla UÇ

  Sayın paraparala.com ekibi.

  Myluckyfarm dün gece yarısı facebook hesabından “Batmadık, elemanlarımızdan birisi bize oyun oynadı” şeklinde bir açıklama yaptı. Akabinde bugün yaklaşık 1 saat önce; yine facebook üzerinden; hesapların taşıma işlemlerinin bugün başlayacağını ve 1 hafta içerisinde oyunun aktif olacağını belirttiler.

  Ancak oyunun yeni sayfası üzerinde; muhtemelen hosting firması tarafından yazılmış bir ibare var: “Sayın üyeler, Myluckyfarm şirketinden paramızı alamadığımız gibi telefonla da ulaşamıyoruz. O yüzden siteyi kapattık”

  Ayrıca; bayramdan hemen önceki hafta içerisinde BTSO’da işlem yapmışlardı. Ben de o gün şans eseri oradaydım. Sicil gazetesini de takibe almıştım; işlemin ne olduğunu öğrenmek için. Neticede yapılan işlemle ilgili sicil gazetesi yayınlandı. Ortaklardan birisi ayrılmış, birisi kalmış. Bu devir işleminin arkasından da böyle bir olay gerçekleşti.

  Yani durum hala biraz karışık. Sizden ricamız oyun sahipleriyle irtibata geçerek durumu aydınlatıcı bilgi edinmeniz.

  Çalışmalarınızın ve başarılarınızın devamını dilerim. İyi çalışmalar.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ParaParala.com Türk Patent ve Marka Kurumu Tarafından Korunmaktadır. | © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. ParaParala.com isimli web sitesinin Bütün yazılı ve görsel materyalleri Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmış olup hiçbir şekilde izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz. ParaParala.com bir yatırım şirketi yada aracı paravan değildir. ParaParala bağımsız olarak inceleme ve analizler yaparak yorumlarını belirten bir markadır. Yapılacak yada yapılan yatırımlardan ParaParala sorumlu değildir. Yapacağınız yatırımın bilincinde olarak yatırım yapmanız önemle rica olunur!

BİRİKİMLERİNİZE DEĞER KATIYORUZ

AlphaLüx

 •  Ücretsiz Kayıt Ol 
 •  Yatırımını Yap 
 •  360 Günde 2.6 Katı Geri Al 
 •  Güveniniz Asla Sarsılmayacak! 
TIKLA ÜCRETSİZ KAYIT OL
Görsel Tasarım : ParaParala
Görsel ve materyaller izinsiz kullanılamaz:
 
close-link