myiyo kazandırmaya devam ediyor
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Daha önce sizlerde Myiyo anket sitesinden almış olduğumuz ödemenin dekontunu paylaşmıştık. Geçen kısa zaman içerisinde tekrar ödeme talebinde bulunduk. Myiyo anket sitesini kısaca hatırlatmamız gerekirse;

Myiyo Nedir?

Anket doldurarak ve referans toplayarak para kazandıran bir şirket. Üstelik bunları yaparken herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmıyor. Yapmanız gereken tek şey Myiyo login işlemi yaparak sisteme kayıt olmak. Verilen linkten veya direk sitenin adresinden kayıt işlemi olarak sizde kazanmaya başlayabilirsiniz. Hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Sadece gelen anketleri doldurmalı ve referans linkinizi paylaşmalısınız. Myiyo anket sitesinden para kazanmak işte bu kadar basit. Üstelik diğer anket sitelerinde olduğu gibi aylarca para biriktirmenize gerek yok. Kısa bir süre içerisinde paranızı toplayabilir ve havale ile hesabınıza aktarabilirsiniz.

Kazanmak Myiyo İle Çok Kolay

Yaptığınız kayıt işlemi sonrasında, sizden talep edilen profil bilgileri anketini doldurmalısınız. Sadece kayıt olarak bıraktığınızda size neredeyse hiç anket gelmeyecektir. Bu sebeple profil bilgileri anketini doğru ve eksiksiz doldurmalı ve size gönderilecek anketleri beklemelisiniz. Myiyo login işlemi sonrasında size gönderilen anketlerden 250-1000 arası puan kazanabilirsiniz.

Kazandığınız puanlar 20.000 olduğunda çekim talebinde bulunabiliyorsunuz. 20,000 puan size 20 Euro olarak yansıtılıyor. Buda güncel kurla birlikte ortalama 80-85 TL arasında kazanç elde etmenizi sağlıyor. Ülkemizde Myiyo olarak da telaffuz edilen anket sitesi, daha çok referans sistemiyle kazandırıyor. Kendinize ait olan referans linkini sosyal medya hesaplarında, sitelerde, gruplarda ve sayfalarda paylaşarak kazanç elde edebilirsiniz.

myiyo para kazanma

Referans Kazançlarıyla Myiyo

Referanslardan kazanç elde etmek istiyorsanız, yapacağınız tek şeyin paylaşım olduğunu bilmelisiniz. Siteye sizin linkinizle üye olan her kullanıcıdan 500 puan kazanıyorsunuz. Buna göre 2 üyeniz size 1 Euro kazanç sağlayacaktır. Yani siteye üye olan her kullanıcıdan yaklaşık 2 TL kazanç elde edebilirsiniz. 2 TL olarak bakıldığında çok az gibi geliyor olsa da, gelen anketler ve kişiler ile bu tutarı yükseltebilirsiniz. 100 kişilik referans topladığınızda hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan 200 TL civarı kazanç elde edebiliyorsunuz. Myiyo yani gerçek adıyla Myiyo,  yapılan çekim taleplerini yaklaşık 15 gün içerisinde hesaba aktarıyor. Bu kadar uzun sürmesinin nedeni ise, yurt dışı kaynaklı olmasıdır.

Not: Hesaplama güncel Euro bazında yapılmıştır. Bu oran değişebilir. Doğru hesap için güncel kuru takip edebilirsiniz.

UYARI | | ParaParala Yönetim

2 YORUMLAR

  1. myiyo üyesiydim kafalarına göre hesap kilitliyorlar güvensiz ve saçma bir site istedikleri gibi at koşturuyorlar
    ankette ayda 2 kere anca geliyor onuda ya kabul etmiyor yada hesabına geçmiyor
    tamamen dolandırıcı muhattabın yok direk hesap kapatıp işi bitiriyorlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz