Myiyo Anket Doldurarak Para Kazan
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Myiyo Künyesi (Konu 11.04.2017 Güncellendi)

Kuruluş Tarihi :  2006
Şirket Adı :  ESOMAR Üyesi
Site Dilleri :  Türkçe, İngilizce, Almanca, Portekizce, İspanyolca, İtalyanca, Rusça +
Mobil :   Uygulama Mevcut
Para Çekme :  Paypal, Banka Havalesi
SSL :  Mevcut
Adres :  Mertensgasse 12 40213 Düsseldorf Almanya
E-Posta :  contact.tr@myiyo.com

Myiyo anket doldurarak para kazandırma sitelerinden bir tanesi olarak Türkiye ve birçok ülkede hizmet vermektedir. Bünyelerinde yaptıkları araştırmalar sayesinde birçok ülkeye katkı sağlamaktadırlar. Kullanıcılarına bu anketleri doldurmaları karşılığında değişken puanlar vererek çeşitli ödüller sunmaktadır. Myiyo kayıt olduktan sonra tarafınıza gönderilen her anketten belli miktarlarda olan puanları kazanıyorsunuz ve bu puanları isterseniz paraya çevirebiliyorsunuz.

Anketlerden Ne Kadar Kazandırıyor?

Kayıt olduktan sonra size gelecek olan anketlerin uzunluğuna bağlı olarak puanlar veriliyor. Doldurduğunuz anketlerde kişisel bilgileriniz paylaşılmadan firmalara iletiliyor. Ortalama hesaplayacak olursak şayet, gönderdikleri bir ankette 20 civarı soru bulunuyor. 20 soruluk bir anketi doldurmak kişinin de hızına bağlı olarak yaklaşık 10, 15 dakika sürüyor. Anket başına verdikleri puanlar 500/10.000 arası değişkenlik göstermektedir. Size denk gelen anket 5.000 puanlık bir anket olursa 5 Euro olarak hesaplanıyor. Fakat genellikle düşük puanlı anketler gönderiliyor. Ama genel olarak bakıldığında para kazandıran anketler arasında, anket başına yüksek fiyat firmalardan birisi.

Myiyo Referans Sistemi

Tanıdıklarınızı ve arkadaşlarınızı sisteme davet ederek, hem size gelecek olan anketlerin sayısını arttırır hem de belirli ödüller kazanabilirsiniz. Myiyo.com sitesine kayıt olduktan sonra ana ekranda bulunan referans linkinizi paylaşarak referans toplayabilirsiniz. Davetinizle gelen kişiler en az 1 ankete katıldıkları takdirde size 500 puan gönderiliyor.

Neden Myiyo?

Myiyo verdiği hizmet kalitesi ve sağladıkları müşteri memnuniyeti ile kısa bir zaman içinde birçok anket sitesinin önüne geçmeyi başarmış bir firmadır. Myiyo anketin belli başlı avantajları bulunmaktadır. İnternetten para kazanma yolları arasında güvenilir bir noktadadır.

  • Tanınan ve büyük firmalarla çalıştığından dolayı güvenilirliğini kanıtlamış bir firmadır.
  • Euro bazında çalışmalarından dolayı, anket başına verilen puanın değeri artmaktadır.
  • Türkçe dil desteği sayesinde sitede zorluk yaşamadan işlemlerinizi yapabiliyorsunuz
  • Kazandığınız puanları isterseniz paraya isterseniz belirli ödülleri alarak harcayabiliyorsunuz.
  • Türkçe destek ekipleri bulunuyor.

Myiyo Ödemeleri

En az 20.000 puanınız olduktan sonra ödeme alabiliyorsunuz. Site üzerinde belli başlı kurallar var onlara mutlaka dikkat etmelisiniz. Birden fazla hesap açarsanız IP takip sistemleri sayesinde sizi tespit edip ödemenizi yapmadan hesabınızı kapatabiliyorlar. Yapılan araştırmalarda hakkında çok fazla şikayet bulunmuyor. Var olan birkaç Myiyo şikayeti, çift hesap kullanıcılardan gelenler ve çok fazla anket gönderilmemesi üzerine.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz