Music Xray İle Müzik Dinleyerek Para Kazanın
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Müzik dinleyerek para kazanmak, birçok kişiye oldukça mantıksız gelebilir. Fakat bu kişiler tarafından kullanılan e kazandıran bir yöntemdir. Daha önce sizlere Music Xray nedir başlığında uygulamadan bahsetmiştik. Bugün ise kayıt olma sürecinden, kazancınızı çekme sürecine kadar detaylı bir anlatım yapacağız. Music Xray nedir diyenlere kısaca bir hatırlatma yapalım. Burada henüz meşhur olmayan ve kendini göstermek isteyen kişilerin şarkılarını dinleyerek para kazanabiliyorsunuz. Music Xray Türkçe uygulamasına veya sürümüne erişmeniz ise şimdilik mümkün değil. Bunun yerine musicxray.com sitesine giriş yapmanızın ardından, sağ tıklayarak sayfayı Türkçeye çevirebilirsiniz.

Music Xray Kayıt Ol!

Para kazanmaya başlamak için, öncelikle siteye giriş yaparak kayıt oluşturmanız gerekiyor. Music Xray Türkçe dil seçeneği bulunmadığı için, sağ tıkla sayfası Türkçeye çevirerek işlemlere devam edebilirsiniz. Siteye ilk giriş yaptığınızda şu şekilde bir sayfa ile karşılaşırsınız.

Music Xray kayıt

Bu kısımda isterseniz, kendi söylediğiniz veya çaldığınız parçalar içinde üyelik oluşturabilirsiniz. Fakat bizim amacımız para kazanmak olduğu için “ben bir müzik dinleyicisiyim” seçeneğini seçiyoruz. Bu kısma tıklamanızın ardından ekranda bir video açılacak, videoyu izlemenizin ardından ücretsiz bir şekilde kayıt olabilirsiniz.

music xray nasıl kayıt olunur

Resimde de gördüğünüz gibi sosyal medya veya Google hesabınızla kolay bir şekilde kayıt olabilir veya istenilen bilgileri doldurabilirsiniz. Formu doldurmanızın ardından sizi otomatik olarak şu ekrana atacaktır.

music x ray

Bu kısımdan “Music Fan” sekmesine tıklamanız yeterli olacaktır. Ardından sol üst kısımda bulunan “Fan Match” sekmesine tıklayarak Facebook ile bağlantı kurun. Sistem Facebook ile bağlantı olmadığı zaman, dinleyerek para kazanılmasına izin vermiyor.

Music Xray Nasıl Kullanılır?

Sisteme kaydınızı yapmanızın ardından, sağ üst kısımda bulunan isminize tıklayarak gereken ayarları yapabilirsiniz. Ayarlar sekmesinden Facebook adresinizi ve cep telefonu numaranızı doğrulayabilirsiniz. Ayrıca ayarlar sekmesinde bulunan referans linki ile diğer kullanıcıları davet edebilir ve onlar üzerinden de kazanç elde edebilirsiniz. Yine isminizin alt kısmında kazanılan tutarı, daha önce çektiğiniz tutarları ve daha önce verdiğiniz notları görebilirsiniz. Sevdiğiniz sanatçıları, dinlediğiniz müzik türlerini yazabilir ve size gönderim yapılmasını bekleyebilirsiniz.

Not: Uygulama şuanda sadece PayPal ile ödeme yapıyor. Türkiye’de yasaklanmasının ardından henüz yeni bir sistem getirilmemiş.

para kazan

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz